SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
parej
Jakiego EAA używacie do intra-shake (w trakcie treningu), który rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie?


Najtanszego :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
modlic
ziki2000
A właśnie ktoś testował wersje metylowa trena bo chyba była kiedyś nawet androchem miał jak pamietam ?

Ziki bez urazy, ale ty zaraz pterodaktyla wykopiesz który żył w Europie.
Kuźwa ty jakieś w głowie IPN stroids masz?


Nie wiem co to znaczy ja zawsze egzotyki w koksie lubiłem
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
F1.08
prz1993
Metribolon? Andro chyba dalej ma. I jak się nie mylę to lab Novo też ma. Brałem z 5 lat temu ale tylko kilkanaście dni przed startem. Dawało duża agresję na treningu, no i nabicie dobre trzymało do końca, tyle w sumie tylko mogę powiedzieć. Podobno mega mocno jedzie flaki.


Byl tez kiedy jakis PH rzekomo bedacy " doustnym trenem"...Nie wiem czy to ta sama substancja...Tren X sie nazywalo czy jakos tak. Strasznie kosil flaki...ale to gdzies kolo 2008 bylo popularne.


Trenadrol był.
15 lat temu jak jeszcze teścia nie biłem, kupiłem to i brałem 3 tyg i wyj**alem go. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to dieta, blokada itd. W 3 tyg już widziałem po sobie i sile ze kosi, ale wyrzuciłem bo nie mogłem dziewczyny wydymać. A nawet mi się nie chciało. Tak mi teścia zblokował
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Chrupałem Super Trenabol z Blackstone Labs i ładnie klepało, no i flakami nie wywracało, na pewno jeszcze kiedyś wrócę jak się pojawi na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Metribolan żadna firma od pH nie miała.
Z pH jest jeszcze tren metyl- tren w kasach -trenvar,trenadrol lud ten wyżej z Blakstone.
X-trena to zupełnie coś innego to wersja bez grupy metylowej coś pomiędzy npp a trenem- grupa diabolo. Flaków nie kosi ale prolaktynę potrafi podbić, bez testa fajka flak.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Grupa dianoli- słownik a nie mogę edytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
zolo333
Metribolan żadna firma od pH nie miała.
Z pH jest jeszcze tren metyl- tren w kasach -trenvar,trenadrol lud ten wyżej z Blakstone.
X-trena to zupełnie coś innego to wersja bez grupy metylowej coś pomiędzy npp a trenem- grupa diabolo. Flaków nie kosi ale prolaktynę potrafi podbić, bez testa fajka flak.


Właśnie trenadrol mam odłożony :D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
zolo333
Metribolan żadna firma od pH nie miała.
Z pH jest jeszcze tren metyl- tren w kasach -trenvar,trenadrol lud ten wyżej z Blakstone.
X-trena to zupełnie coś innego to wersja bez grupy metylowej coś pomiędzy npp a trenem- grupa diabolo. Flaków nie kosi ale prolaktynę potrafi podbić, bez testa fajka flak.


Nic bez testa nie tykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
ziki2000
zolo333
Metribolan żadna firma od pH nie miała.
Z pH jest jeszcze tren metyl- tren w kasach -trenvar,trenadrol lud ten wyżej z Blakstone.
X-trena to zupełnie coś innego to wersja bez grupy metylowej coś pomiędzy npp a trenem- grupa diabolo. Flaków nie kosi ale prolaktynę potrafi podbić, bez testa fajka flak.


Właśnie trenadrol mam odłożony :D


Ile chcesz za niego?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
meirii
F1.08
prz1993
Metribolon? Andro chyba dalej ma. I jak się nie mylę to lab Novo też ma. Brałem z 5 lat temu ale tylko kilkanaście dni przed startem. Dawało duża agresję na treningu, no i nabicie dobre trzymało do końca, tyle w sumie tylko mogę powiedzieć. Podobno mega mocno jedzie flaki.


Byl tez kiedy jakis PH rzekomo bedacy " doustnym trenem"...Nie wiem czy to ta sama substancja...Tren X sie nazywalo czy jakos tak. Strasznie kosil flaki...ale to gdzies kolo 2008 bylo popularne.


Trenadrol był.
15 lat temu jak jeszcze teścia nie biłem, kupiłem to i brałem 3 tyg i wyj**alem go. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to dieta, blokada itd. W 3 tyg już widziałem po sobie i sile ze kosi, ale wyrzuciłem bo nie mogłem dziewczyny wydymać. A nawet mi się nie chciało. Tak mi teścia zblokował


Tak racja. Cos mi sie pomieszalo z nazwami..to o Trenadrolu myslalem

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium