SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Chyba nie było rozm n/t, jak Wam się podoba Mr.O-22 wyniki ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Kontrowersyjnie. Zapowiadała się mega Olympia a wyszło takie bagienko. Zwycięzca wyglada jakby połknął pralkę. Honor zawodów uratował Clarida i Cbum

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Moim zdaniem zasłużenie wygrał, choć gdyby wygrał Derek też by było spoko. Za to Walker dla mnie wygląda pokracznie i na 3 bym go nie dał, ale może rozmiar zrobił swoje... Chris i Clarida klasa, jak wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Fajnie. Nowe twarze. Big Ramy wbrew wczesniejszym zapowiedzia teraz mowi ze nie odchodzi i " wroci siniejszy". Wiec dopiero za rok bedzie sie dzialo bo bedzie 4-5 walczacych o 1 miejsce rowno. Kazdy bogatszy o doswiadczenie

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Kontrowersyjnie ? Chyba jakaś inna Olimpie oglądałes, chyba ze chodzi o dalesze miejsca .. w końcu wygrał najlepszy, bo z tym roznie bywało w ostatnich latach.
Hadi zasłużona wygraną, wyglądał rewelacyjnie.
Derek też super, tylko nogi mógłby mieć trochę większe bo gora naładowana pięknie.
Na trzeciem osobiście dałbym Daude ale to moja subiektywna opinia bo bardzo mi się podoba jego sylwetka.
Curry gora fajna jak zwykle ale nogi słabe cały czas i chyba gorsze jak ostatnio.
Walker pokraczna sylwetka i tego już nie zmieni, z niego nic nie będzie.
Ramy dramat co się z nim w rok stało, dostal prezent od sędziów z tym 5 miejscem.
Z innych godnych uwagi wg mnie ze świetnymi warunkami na lepsze miejsca to Jacked i Brandao , obaj rewelacyjne sylwetki ale jeszcze czegoś zabrakło. Reszta bez większego wrażenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Wyliczając kolejne zgrzyty no to biceps Chrisa tez dziwnie wyglądał... no i żal mi ludzi którzy kupili PPV bo przecież to co oni tam odwalili to był istny cyrk w sensie opóźnienia itd i za to 60 usd lol ? ja mialem na lewo to mi to zwisa ale widać ze maja w dvpie ludzi i to już tradycja


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-19 16:47:08

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Dziwnie wyglądał bo miał kontuzjowany/zerwany ? To co , ma teraz nie pokazywać się na scenie czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
bumstead ma tez naderwany dwuglowy uda, nie tylko ramienia

hadi w pelni zasluzona wygrana, juz rok temu powinien wygrac z big stolcem - bo tak wlasnie sie mamdouh prezentowal na scenie, uda dziurawe tak, jak by ktos lyzka do lodow/galek mu wybral miecho, lumpy na dupie wielkosci pilek do golfa, atrofia tricepsow, nie istniejaca polowa(dol) plecyow no i ogolem przodem talia jak boiler ( przy nim walker to proporcje i estetyka ) i niedaleko szerokoscia do najszerszego... no mowiac juz ze czworoglowe ogolem wygladaly jak wypchane worki... te 5 to i tak jw. byl prezent, on top6 nie powinien byc i do czego on chce wracac? juz lata swoje ma, swoje cialo przeoral, on mysli ze odpocznie sobie rok i te jego zerwania/naderwania, dziury i braki w miesniach sie wypelnia, jak wbije seo? i co z ta talia? moze gorset bedzie nosic jak moj ulubiony jutubowy bohater
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
to jak naderwany to nie było tematu. Pierwsza myśl olej

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium