SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Wiem o tym, dlatego od dawna już jej nie badam...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Mi też nie służą zbytnio nandrolony, jest nerwówka i pośpiech, irracjonalny. Sterydy działają na katecholaminy, prawdopodobnie działa to na noradrenalinę. I niezależnie od prolaktyny, bowiem brałem dostinex apteczny cały czas podczas NPP i nie było jakichś plusów. Drugą kwestią jest to jak wysoko masz tę prolaktynę, ale u mnie 15,5 przy normie 3-13 to nie jest jakiś wielki wynik, by włożenie prolaktyny w widełki miało mieć widoczne znaczenie. U mnie stężenie prolaktyny jest bardzo stabilne i bardzo przewidywalne i mówię to na swoim przykładzie, jestem w stanie przewidzieć myląc się o max 3 pkt jakie stężenie prolaktyny mi wyjdzie na badaniach w zależności od tego jakie dawki dostinexu biorę i kiedy idę na badanie. Także nigdy nie użyłbym stwierdzenie, że stężenie prolki jest bardzo niestabilne - sugerując, że wszyscy tak mają i jest to reguła. Mogę odnosić się do swojego przypadku, w którym jest całkowicie odwrotnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nigdy nie miałem problemów z nandro . Kontroluje prolke i wszystko idealnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
W_ojtek23
Z czego wysypani ?


Od jajec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ale co od jajec ? Od jajec do kolan czy do pasa ?
..a poważnie to chodzi Ci o jakieś problemy np.skórne czy co a jeżeli tak to dlaczego tak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michass90
krzykacz
Michass90
Panowie nie wiem czy odpowiedni temat ale ostatnio miałem przerwe od treningów ( sytuacja życiowa itp itd .. ) no i wkońcu zrobiłem trening 1 ,2 ,3 w tym tyg no i robiąc plecy ( jakieś 2.5h dużo serii na każde ćwiczenie) wczoraj na plecach nie moglem leżeć a dzis w nocy strasznie ręce zaczęły boleć az nie moge wyprostować rąk koszulke założyć jest nieco problem .. i pytanie czy przedtreningówka może sprawić problemy żołądkowo-jelitowe ? Bo dzis w nocy mialem niespodzianke i do WC to biegiem leciałem.


Po pauzach wracaj z chłodną głową to podstawa ;)
Pre pewnie składnik któryś popruł jelito stąd sraka, pewnie nawet kwestia adaptacji jeśli to też miało miało po offie od pre.


Tak właśnie myślę ze to po Pre ( bo nic innego nie jadłem itp ) ale fakt na trening pleców poszlo więcej pre . Pre fajnie wjechalo i jeszcze znajomego spotkałem ze szkolnych czasów i tak poszlo . Ale martwią mnie te ręce że nie mogę ich wyprostować jak próbuje zrobić wyprost reki to jakby biceps ciągnął czy trzymał ruch .. dopiero ciężkie zakupy trzymane w rece po chwili ja prostowały . A co do rąk to skóra na rękach jest podobna do tej na klatce czyli sa zwapnienia na całych przedramionach i skora jest tak napięta ze nie idzie skóry złapać jakkolwiek a dodam ze tak nie mialem jeszcze jak cwiczylem jakis czas temu .. zobacze może przejdzie . Dzięki za odpowiedź :)


Normalka, szok dla ścięgien/stawów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Testoreron
krzykacz
Tylko u mnie ...promka na wejściówki do SPAM'u ...pierwsze 10chłopa/-50% reszta standard 249zł/wejście


Bez jaj za to to se kupie z dwa opakowania HMB.



Postaw na HMB

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
W_ojtek23
Miał ktoś złe doświadczenia z NPP tzn. że źle znosił?

Ponad rok temu miałem krótkie podejście do NPP, odstawiłem, bo na prawdę źle się na nim czułem.

W tym roku zrobiłem znów podejście, zacząłem od bardzo małej dawki tj. 30mg e2d. Już po 6 dniach stosowania zaczynam źle się czuć, podczas dnia momentami łapie takie opadanie kompletnie z sił. Po 6 dniach i takiej dawce prolki raczej mi nie wystrzeliło? Gdzie szukać przyczyny?

W tle test 350mg week, master 210mg week.

Wyniki badań do studia, bo tak to wróżenie z fusów. U mnie prolka może być na stabilnym poziomie kilka tygodni, a po tym na raz wywalić. A może tak być ze co kilka dni po 1/4 Cabaseru trzeba brać. I to w trakcie jednego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
prz1993
Prolka nie musi mieć nic do rzeczy. Niektórym po prostu nandro siada na banie, niezależnie od poziomu prolki.

Nom. Też gadałem ze znajomymi, to niektóre tak maja. To jak z trenem, jednym strych urywa a dla innych to przezaj**isty środek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium