SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Helionus
Panowie jak u was wygląda sprawa z ćwiczeniem będąc chorym? Zrobić trening czy lepiej odpuścić? To tylko 38 stopni przez zapalenie gardła. Poza bólem głowy niedającym myśleć, machać mogę normalnie klamotami. Czy takie ćwiczenie ma więcej plusów czy minusow, bo nie umiem odpuścić treningu i jedyną rzeczą którą mnie od niego odwiedzie to niemożność wstania z łóżka. Jakie macie zdanie na ten temat?


Ta tylko goraczka oznacza infekcje ktora org probuje zagotowac tak w skrocie.
Nie przeszkadzaj mu w tym inaczej moze byc gorzej i to znacznie..
Chcesz pomoc ok mozna, wykonuj umiarkowany trening cardio/aero (rower/bieznia) - jesli masz taka mozliwosc bez kontaktu z klubem do ktorego trzeba jechac/isc w tym kupe ludzie innych spotkac.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Maj 20
Zgadzam się że tren i meta wygląda na bombę i to na mocną. Jednak kluczem jest dawkowanie i cała otoczka środków, które nie są saa. Mogę powiedzieć że dawki saa w tym wypadku są bardzo małe, natomiast cała otoczka sprawia, że przynajmniej w moim odczuciu, samopoczucie bardzo, bardzo ok. Trening ok, apetyt spoko. Odpoczynek od testosteronu. Fakt że o wiele bardziej kosztowne, niż zwykły mostek na 80-150mg długiego ale fajnie się sprawdza. Ważne jest też to, co zostało zaplanowane po mostku ale to już inna sprawa.


Weź rozpisz dokładnie jak to wyglądało, bo nie ogarniam już o co tu chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Jesteś chory odpuść
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Helionus
Panowie jak u was wygląda sprawa z ćwiczeniem będąc chorym? Zrobić trening czy lepiej odpuścić? To tylko 38 stopni przez zapalenie gardła. Poza bólem głowy niedającym myśleć, machać mogę normalnie klamotami. Czy takie ćwiczenie ma więcej plusów czy minusow, bo nie umiem odpuścić treningu i jedyną rzeczą którą mnie od niego odwiedzie to niemożność wstania z łóżka. Jakie macie zdanie na ten temat?


Odpuściłbym, bo organizm, oprócz walki z zakażeniem (wirusowym/bakteryjnym) będzie dodatkowo obciążony regeneracją potreningową. A co za tym idzie, będziesz dłużej chorował. Choć wiem jak to jest, bo też jak ostatnio leżałem plackiem z gorączką i bólem głowy, takim, że można było się zesrać, to żałowałem każdego dnia bez treningu i gul mi chodził
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Na mostku mamy dojść do siebie i odsapnac a nie katować organizm trenem i meta trudno aby na takim combo się źle ćwiczyło.znam dużo osob co na cyklu lecą 50 trena co 2 dni albo 30 dziennie I mocno sobie chwalą ale mostkiem bym nie nazwał podawanie ww środków
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
wincol
I na podstawie czego mamy ocenić stan obecny ? Po tym że spadło parę cm w pasie? Przecież nie wiemy jak wyglądasz, hmai bf masz itd ?


Waga jakieś 86,5 , obwód klatki 120+, pasa 94, biceps 43

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Mostek to czas „ naprawy” . Organizm ma odsapnąć . Dawanie tutaj trenu z metką w nawet małych dawkach mija się z celem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja bym cial jeszcze i to sporo a tren jak cie tak ciekawi to bym dal na ostatnie tyg wycinki jak cie tak sajdy ciekawia i mysle ze mozesz przybic te 50mg e2d i powinno byc ok.

co do mostku na trenie i mecie, to jeszcze w usa chyba najpopularniejszym srodkie na 'offa' jest primabolan, bo przeciez nie ma zadnych efektow ubocznych... nie wiem po co cos takiego nazywac trt, przeciez to jest normalny cykl ale jak to w usa przeciez mowia TRT - test / recomibinant HGH / tren jak to jede kawalarz na ig fajnie podsumowal.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lordknaga
ja bym cial jeszcze i to sporo a tren jak cie tak ciekawi to bym dal na ostatnie tyg wycinki jak cie tak sajdy ciekawia i mysle ze mozesz przybic te 50mg e2d i powinno byc ok.

co do mostku na trenie i mecie, to jeszcze w usa chyba najpopularniejszym srodkie na 'offa' jest primabolan, bo przeciez nie ma zadnych efektow ubocznych... nie wiem po co cos takiego nazywac trt, przeciez to jest normalny cykl ale jak to w usa przeciez mowia TRT - test / recomibinant HGH / tren jak to jede kawalarz na ig fajnie podsumowal.


Kumam Lordzie tyle że średnio z porą się wstrzeliłem z tą redukcją a na jednocyfrowym BF mi nie zależy ale na dobrej sylwetce tzn w miarę wąski pas i szerokie barki/plecy i będzie ok . Nie startuje i nie planuje i żyły i prążki średnio mnie rajcują. Przewidziane minicuty do wakacji i ewentualne zbijanie na koniec ale wolał bym zacząć masę wcześniej żeby mieć czas na kombinacje i eksperymenty . Tren właśnie myślałem nad 25mg każdego dnia i przekonać się czy mi pisany czy nie a jeżeli tak to wrzucił bym go więcej i dłużej ( 6-8 tyg ) właśnie na wiosnę .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
no to mozesz dac i 25mg na dzien, ja bym cial jak nawet nie chodzi ci o starty czy jakas cyfre jesli chodzi o bf, bo pozniej latwiej ta czysta masa wpada z nizszego bf jak startujesz i uwierz mi, ja w takiej petli o ktorej ty myslisz teraz jestem juz od dobrych 6-7 lat i masa z tego nigdy dobra nie wychodzi, bo jak bym wycial porzadnie to by bylo to samo co przed laty a zyly i prazki super sprawa ale tez kazdy ma inne i inaczej wygladaja a z pora jaka sie wstrzeliles? dla mnie to tam nie ma znaczenia, kiedy robilem redu czy mase, w lat to mi bylo ciezej redu robic z pogoda, fajnym zarciem itd. wiec na jesien to mi zawsze najbardziej odpowiadalo z pasem i cm to ci powiem podobnie 99% ludzi ktorych znam, jest tak obdarzona przez genetyke, ze akurat pas schodzi najwolniej i jest to ostatnie miejsce, z ktorego bedzie schodzic smalec i bedzie sie uszczuplac.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium