SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7405436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Zaj**iście, dzięki bardzo
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10200
Cayek jak Twoja przygoda z trenem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10200
To ghrp-6 jakoś szału nie robi. Wypiłem rano szklankę ciepłej przegotowanej wody, poszedł strzał podskórny z 150 mcg. Zassało po 15 minutach, ale jak czytam opinie, że ludzie żarli co podanie, wpadali w szał to albo ściemniaja albo przez tydzień żarli suchary i pili wodę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Megace sobie kup jak chcesz biurko obgryzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
LDL
To ghrp-6 jakoś szału nie robi. Wypiłem rano szklankę ciepłej przegotowanej wody, poszedł strzał podskórny z 150 mcg. Zassało po 15 minutach, ale jak czytam opinie, że ludzie żarli co podanie, wpadali w szał to albo ściemniaja albo przez tydzień żarli suchary i pili wodę...


Jedna inj i co chciałeś mieć za efekty ?po 1 lotce to tylko pawulon dobrze działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
WTF???







Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-07-11 22:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
LDL
To ghrp-6 jakoś szału nie robi. Wypiłem rano szklankę ciepłej przegotowanej wody, poszedł strzał podskórny z 150 mcg. Zassało po 15 minutach, ale jak czytam opinie, że ludzie żarli co podanie, wpadali w szał to albo ściemniaja albo przez tydzień żarli suchary i pili wodę...


Są tacy, np ja, co nie czują ssania po peptydach. Wbiłem swego czasu chyba z 4 różne firmy i po żadnej nie miałem ssania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104197
Załatwcie sobie jakiś debridat lub Prokit. U mnie się sprawdza - jedzenie szybciej opuszcza żołądek, nie czuję takiego wzdęcia na masie itp.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
LDL
Cayek jak Twoja przygoda z trenem?


Normalnie.

Jedynie na sen mi źle wpływa.
A nerwów brak na nim odkąd jestem singlem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Mahler
Załatwcie sobie jakiś debridat lub Prokit. U mnie się sprawdza - jedzenie szybciej opuszcza żołądek, nie czuję takiego wzdęcia na masie itp.


Prokit się u mnie sprawdza super

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium