SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7307110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
dmq92
Wbilem w ch** i nie cofnelo sie nic. No to pomoglo


Ale moze i masz racje ze coś regeneruje, niestety prxy duzych zamianach nie odczuwalne



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-06-19 06:14:12


dawka regeneracyjna OUN to 300-500 mcg ed

poza tym co masz na mysli "cofnelo Ci sie"? odczuwasz zmiany neurodegeneracyjne czy poczatki alzheimera xD? bez jaj ale zmiany ktore wywoluje tren, to nie sa zmiany ktore czuje sie na cyklu ze "wychodze z domu i zapomne kluczy", to jest normalne akurat, tren ma dzialanie promujace postep wlasnie takich chorob jak alzhaimer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nabijaj sie nabijaj. Nie dam sie sprowokowac. mam wieksze problemy niz moglbys sobie wyobrazic.

Pisze o duzych zmianach a Ty mi o zapominaniu kluczy.


I nie napisalem nigdziej ze to tren spowodowal. ape zdazyles juz ocenic.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-06-19 10:07:27

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-06-19 10:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Nie mam co w zyciu robic tylko prowokowac, nie nabijam sie, po prostu nie wiem co masz na mysli, mowiac ze Ci sie nie cofnelo i czego bys oczekiwal w poprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ale to jest na zasadzie, ze tylko te pepki maja tak dzialac? czyli zwykle hgh nie doprowadzi do tego efektu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Najlepiej napisał to jeden gościu kilka stron temu, jak tylko dowiadujemy się jakie dany środek ma sajdy, zaczynamy sobie je nakręcać, podejrzewam ze, żeby nie wszem obecna opinia o k***icy na nim, to by połowa bijących nawet nie pomyślała ze się zdenerwowac bardziej może niż zwykle. (Z przymrużeniem oka oczywiscie, bo tren to ciężki środek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie:
Czesciowe zaburzenia czynnosci ruchowej
Powazne zaburzenia funkcji poznawczych
Spore uposledzenie uwagi. Tyle ze u mnie wieloletnie cpanie tego dokonalo. I kolorowo nie jest. Poprawy chcialbym jakiejkolwiek ale niestety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tabiano
Najlepiej napisał to jeden gościu kilka stron temu, jak tylko dowiadujemy się jakie dany środek ma sajdy, zaczynamy sobie je nakręcać, podejrzewam ze, żeby nie wszem obecna opinia o k***icy na nim, to by połowa bijących nawet nie pomyślała ze się zdenerwowac bardziej może niż zwykle. (Z przymrużeniem oka oczywiscie, bo tren to ciężki środek)


Jak ktos bije kilka czy kilkanascie lat to dobrze wie co jak dziala i takie wkrety to maja malo doswiadcze i albo d****e. Nie gosc ktory wie dobrze ze wchodzac na tren psychika sie zmienia co czuc (najbardziej otoczenie) jak sie z niego schodzi sa ludzie ktorzy toleruja dobrze ale to raczej rzadkość.

Ja w realu jestem burakiem na redukcji w ch** a na trenie sam siebie nie nawidze


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-06-19 10:29:31
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mi tam starczy trenu, zmiany we lbie zauwazylem, na cyklu najbardziej, po troche sie to uspokaja ale trwale juz zostaly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Mi szczerze powiedziawszy chyba tez irytacja po trenie się zwiększyła na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Co ja miałem napisać... Zapomniałem
6

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium