SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lodzianin1
phenylopropionate testa ktoś z was wbijał? bo chce w styczniu odpalić razem z npp 150 testa co 2 dni tego własnie ,mam kilka flakonów i lezy juz ze 2 lata
jakie odczucia?


Leciałem 50 mg ed. Nie widziałem różnicy między propem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
No właśnie mam dylemat ale chyba stestuje sobie test to Test teoretycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
parej
ziki2000
Może u Ciebie będzie inaczej :D

ziki 2000, jakie EAA używasz/używałeś, co powiesz o ich rozpuszczalności, smaku, rozrabiałeś w szklance czy w szejku/butelce trzęsąc na wszystkie sposoby? Ostrovit naturalny bardzo słabo się rozpuszcza, unosi się na powierzchni wody w szklance.Każde EAA tak by miało, że się słabo rozpuszcza w szklance mieszanej łyżką?

meirii
2. Obecnie jestem na 3tys kcal, cały czas schodzi FAT powoli. Ale od grudnia odstawiam wins bo to 300 tab wyjdzie, i wystarczy. Muszę lipidy poprawić, zamiast tego dojdzie npp. Do tego jeszcze wejdzie clen na cały grudzień, i chce w 1yn m tyg zejść na 2800 kcal, w drugim 2600,trzecim 2400 i ostatni 2000kcal.na nowy rok zaczynam masę na mega wycięciu. I teraz pytanie ważne, z tych 2000kcal to jak i w jakim tempie przechodzić w kcal? Docelowo ma być myślę że 4000 tys bo styczeń luty mam mniej ruchu, a od marca 4.5-5 tys. To wyjdzie w praniu. Czyli na szybko, czy novo 1 tab zostawić na masie i jak przejść z 2000 kcal na 4000 kcal. Pzdr


Nie znamy Twojej wagi i wielu innych czynników, ale z 2000 wszedlbym na 2500/2700, potem +300 (tygodniowe odstępy), ogólnie obserwować, wejść codziennie na wagę i zapisać wynik to 30s roboty, ale nie ma sensu się spieszyć z kaloriami i gonić za cyferkami, obserwować czy nas ulewa czy nie, waga pójdzie w górę w pewnym momencie mocniej z uwagi na glikogen, treść jelitową, wodę. Jeśli to będzie forma scenowa, to tym bardziej nie goniłbym za kaloriami, bo gwałtowne dodawanie kalori może tylko ... zgwałcić. Twoją sylwetkę ;)

F1.08
parej
F1.08
parej
Jakiego EAA używacie do intra-shake (w trakcie treningu), który rozpuszcza się bardzo dobrze w wodzie?

OstroVit.

Naturalne czy smakowe (jaki)? Jak z rozpuszczalnością? Tak się właśnie składa, że też kupiłem Ostrovit naturalny i bardzo słabo się rozpuszcza, unosi się na powierzchni wody w szklance. Robisz z tym szejk i trzęsiesz?


Aktualnie Grapefruit... smakowe. Mieszam tylko z wodą, wstrząsam. Żadnych problemów nie miałem. Smaczne

Innych firm EAA też używałeś? Jak się zachowywały?



U mnie tez EAA słabo się rozpuszczalo ale ja wróciłem do bcaa

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
No właśnie mam dylemat ale chyba stestuje sobie test to Test teoretycznie


Ja miałem z androchemu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Tez mam z andro 150mg/ml

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Hej, jaki stack na naturalne podbicie "teścia", bardziej na samopoczucie chyba, bo to na skraju placebo, ale chcę zrobić prezent starszej osobie. Obczaiłem IRON HORSE GOLD TEST 90k. Może być, czy znacie coś lepszego?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No elo, STACKER2 Testo 4HD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Test Restore Revange

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
GymShark18
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał


Akurat meridia z vertexa ma być.dobre opinie ,ile lecisz 1 tabsa dziennie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium