SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Bd rozwiązanie by to było
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Cycu_ś
dzis rano załadowałem sobie 15 mg mk po dlugiej przerwie od niego i napompowało mmie na treningu jak po niczym innym, dołozylem ciezaru do kazdego cwiczenia w miare łątwo, dla mnie mega srodek

i nie ma gastro, poszło w pompe wsio



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-05-02 08:20:01


Z całym szacunkiem do Ciebie, ale takie głupoty nieraz piszesz, że masakra. Zwróć uwagę na to, że Twoje posty może czytać dużo małolatów, którzy potem naśladują Twoje niestandardowe protokoły.
15

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Trochę racji w tym jest ale moim zdaniem nie raz tu czytam niebezpieczniejsze podejście i teorie na które się ludzie łapią. Cyca myśle ze każdy bierze z przymrużeniem oka.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Trzeba mu oddać jedno.
Ma zawsze towar pierwsza liga.
Wszystko bez wyjątku dziala zaj**iscie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Jest jaki jest ,i ja to akceptuje . Ale tak jak dmq pisze są większe niebezpieczeństwa tutaj pisane . Ja ostatnio przypadkiem wpadłem na takie coś , cofając się kilka lat wstecz . I to wpisy nie byle kogo
3

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Lux1980
Jest jaki jest ,i ja to akceptuje . Ale tak jak dmq pisze są większe niebezpieczeństwa tutaj pisane . Ja ostatnio przypadkiem wpadłem na takie coś , cofając się kilka lat wstecz . I to wpisy nie byle kogo


Bo wiedzą się zmienia i dużo rzeczy po latach wychodzi na bzdury
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Dokładnie Rafał , wiec chłopu trzeba dac sie rozwinąć
Nie jeden już zapomniał jaka ciemnota prosperował

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Nie tyle ciemnotę co aktualna wiedzę na tamten okres ,kiedyś nie było neta i wszystko powtarzane było gdzieś na silkach jako wiedzą tajemna % ja w 93 roku bilem omke i jedlaem metke nasza ,bilem nawet naszego propa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Pamiętam jak ja zaczynałem swoją przygodę w 2002 roku i porady chłopaków z osiedla.Pamietaj co byś nie wbijał strzał musi być co 2 dzień :)i oczywiście obowiązkowo meta ruska do tego heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Tak , lata 90’ jak dla mnie głównie opierały się tylko i wyłącznie na wbijaniu . Wiedza była jaka była . Z gazet czy kolegów z siłowni. Pamietam ze tylko o dawkach była mowa , nic innego na ten czas nie wiedziałem . Ale to ze 15 mg mk kogoś pompie , to dla mnie żadna zła informacja nie jest . I raczej od takiej informacji żaden małolat nie zrobi sobie kuku
A zawsze może podbić do 30 mg
3

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium