SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870244
A ile masz ten alat podniesiony? Kilkanaście oczek? Przecież wystarczy trening zrobić żeby wyszło ponad normę. Taka suplementacja spokojnie starczy do tego co lecisz, jeśli chodzi o wątrobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 332
Alat dwa razy norma. 96.
Reszta tak jak pisalem, w miare blisko norm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Test + prima.... opłaca sie dodać masteronu? - cel: masa, anabolizm. celem nie jest poprawa samopoczucia ani redukcja czy lepsze użylenie. bardziej przeskok stagnacji (nie tylko samymi środkami, wiadomo).


Zmieniony przez - parej w dniu 2024-02-27 22:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
parej
Test + prima.... opłaca sie dodać masteronu? - cel: masa, anabolizm. celem nie jest poprawa samopoczucia ani redukcja czy lepsze użylenie. bardziej przeskok stagnacji (nie tylko samymi środkami, wiadomo).



Zmieniony przez - parej w dniu 2024-02-27 22:55:40

Ja tak lecę obecnie, masa ale jakościowa i powolna ;) jestem zadowolony ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
parej
lodzianin1
parej
Uriel_
Wystarczy Poczytać kilka badań czym leczy się ludzi w szpitalach z ciężkimi zatruciami czy z marskością wątroby by wiedzieć czym się leczyć i czym chronić nasza wątrobę


Czym?

Co na lepsze trawienie na masie?





Zmieniony przez - parej w dniu 2024-02-27 01:08:03


Enzymy trawienne
Z mocniejszych rzeczy prokit i ew famogast

Jakieś enzymy trawienne konkretnie polecasz, np. firmy? Albo co mają mieć w składzie?

krzykacz
parej
Uriel_
Wystarczy Poczytać kilka badań czym leczy się ludzi w szpitalach z ciężkimi zatruciami czy z marskością wątroby by wiedzieć czym się leczyć i czym chronić nasza wątrobę


Czym?

Co na lepsze trawienie na masie?



Zmieniony przez - parej w dniu 2024-02-27 01:08:03


Zacznij od ziółek, zazwyczaj jest poprawa.
Z grubszych Zirid - masz podwieszony topic oral'saa.

Jakie ziółka konkretniej?

A maślan sodu może pomóc?




Te grubsze czyli prokit i zirid to jest jedno i to samo pod inna nazwa handlowa ;)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
prz1993
Nie wiem dla mnie jednak zawsze praktyka > teoria i badania, a praktyka u mnie jest taka że udca (lek proursan / ursocam itp) najlepiej sprawdza się na oralach.


UDCA Kwas ursodeoksycholowy

TUDCA kwas tauroursodeoxy i nie wierzcie że to jest ten sam kwas co w UDCA który jest lekiem BARDZO DOBRYM

Nawet jak na opakowaniu pisze ze TUDCA ma skład Kwas ursodeoksycholowy to jest to czysta reklama i oszustwo na ludzkiej naiwności U mnie w stanach to by nie przeszło w Polsce przechodzi więc piszą że TUDCA to UDCA w sensie ze to ten kwas i Masz rację UDCA działa jak najbardziej i jest na mojej liście która podałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
UDCA to nic innego jak apteczny lek na recepte - heparegen. Ma prawo działać. A supel = bubel.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-02-28 07:53:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
SięNiePoddawaj
Raz mówisz że tudca w ogóle nie działa. Raz piszesz że działa ale są lepsze zdecyduj się. A zamiast wypisywać Te swoje mądrości jak przysłowiowy Rysiek 50cm w bicepsie jak to nazywasz to pokaż te badania które pokazują że kompletnie nie działa tudca.


Człowieku czytaj że zrozumieniem nie działa 90% środków które działają na wątrobę przy środkach SAA Apap też działa na ból głowy ale jak ci urwie rękę to nie działa prawda Rozumiesz co mam na myśli TUDCA działa na wątrobę ale jest tak słaba że przestali nad nią pracować w badaniach bo znaleźli lepsze jej zastosowanie Mam nadzieje ze zrozumiałeś a jak nie to przeczytaj jeszcze raz A dla twojej wiedzy jak byś nie wiedział kto do ciebie pisze to proponuję wejść w mój profil z przed lat gdzie z Kamilem Blingiem dość mocno rozwijaliśmy SFD Dla czego pisze z Kamilem a nie wymieniam tu innych bo każdy z nas miał inna funkcje a my mieliśmy taka właśnie co dzieje się w świecie USA i siedzieliśmy nocami na internecie z telekomunikacji polskiej żeby coś tu wnieść na forum SFD Oczywiście szacun do starej ekipy dzięki której też nauczylem się dużo i do tej pory tu są i wnoszą coś w to forum jak Rafał wasz moderator Kszysiu Krzykacz Elite Alex i wielu wielu innych I wiesz co 80% ludzi nas nie lubiła później nas już kochali No tak było i mimo tego że większa część forum się nie zgadzała z nami to i tak nasza wyższość wyszła i doszli do wniosku że jednak coś wiemy Pozdrawiam Kamila jak jeszcze jest na forum Słyszałem że coś tam się stało że zdrowiem Dobra kto mnie zna wie że ja lubię się rozpisywać więc do rzeczy Jestem już ostatnie chwile ale jestem jeszcze zawodnikiem z kartą pro stałem na scenie konkurując z najlepszymi zawodnikami na świecie Nie wiem jak ty ale przy mnie możesz być jak gimnazjalista przy studencie Nie mówię że tak jest od 8 lat moim trenerem i głównym prowadzącym jest Branch Warren wcześniejsze 4 lata Dallas McCarver Dodam że od początku mojego przejścia na bycie zawodnikiem Pro jestem pod stałym nadzorem lekarzy kogoś kto naprawdę wie co robi i co mowi Dla tego Myślę że jednak ten 1% jestem od ciebie lepszy i wiedzę mam większa Jak mnie dogonisz osiągniesz to co ja będziemy mogli dalej dyskutować na ten czy inny temat A na tą chwilę kończę z tobą rozmowę bo szkoda mi czasu No ale to takie właśnie polskie nie wiedzieć czegoś ale za wszelką cenę trzymać swoich racji
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
parej
Uriel_
Wystarczy Poczytać kilka badań czym leczy się ludzi w szpitalach z ciężkimi zatruciami czy z marskością wątroby by wiedzieć czym się leczyć i czym chronić nasza wątrobę


Czym?

Co na lepsze trawienie na masie?

Napisałem wystarczy Poczytać czym a ty pytasz czym? Więc odpowiadam ja napisałem jak ja to robię i nie robię tego bo tak uważam ja ale tak uważają lekarze którzy prowadzą zawodników światowego formatu a ja przy nich jestem malutki w wiedzę więc ufam im

Na lepsze trawienie enzymy trawienne i wiadomo dieta Ddobra dieta bez przetworzonych Trawienie trawieniem ale jak coś innego siada i co nie zadbasz to i samo trawienie będzie już do D



Zmieniony przez - parej w dniu 2024-02-27 01:08:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
colin2000
UDCA to nic innego jak apteczny lek na recepte - heparegen. Ma prawo działać. A supel = bubel.



Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-02-28 07:53:55


UDCA to nie heparegen

Udca to kwas ursodeoksycholowy czyli ursoxym

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium