SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7406893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
snara
Harold
snara
dmq92
Akurat Snara godzinę temu o Tobie myślałem. Dawno Cię nie było.



Siemka wszystkim,żyje dalej i bardzo dobrze się mam.

Tylko ostro wedkarstwo mnie wciągnęło ale przez to zajechałem kręgosłup i trzeba zacząć trenować-skazany na trening dożywotnio:)

Utopilem telefon,straciłem,FB insta i dużo kontaktów


Siema
Już myślałem, że coś Ci się przytrafiło
Lekki odpoczynek od forum miałeś....


U mnie jak zawsze coś się dzieję,ale ogólnie z wszystkiego wyszedłem.
Najważniejsze że układ pokarmowy naprawiłem jak z przez 25 lat ( mogę praktycznie wszystko jeść a o zgadze juz zapomniałem)
Cały czas biję testa,przed wakacjami podciąłem test,prima,master,bold hg i sylwetka fitness była fajna.
Tylko że grubo lowilem i przez ten syf z korona cały czas na wodzie.
Od 2020 do dziś zlowilem na spining ponad 5800 ryb.
Fajnie ogarnolem się i na wyj**aniu co się dzieje na Świecie są zaj**iscie bawiłem na łonie natury. Utopilem tel w jeziorze i brak zdjęć, jedyne co mam to z ryb.
Teraz dysk mi wywaliło bo zamuliłem z ćwiczeniami i rozciąganiem, więc powrót na siłkę trochę więcej soków i trzeba się naprawić.

Jak zryty beret pozwoli odpocząć od łowienia.











Niezle Rybki
5800 uff , jest co robic Ale to Twoja pasja więc chyba przyjemnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
piorun65
Ładne szczupaki. Gdzie zlowione? Wróciły do wody?
Ja mowa o zębach...pierwsza moja praca żeby zarobić na studia..wyrzucalem kosz i mialem mokre rekawice cały duży kosz przyj**al mi w pysk...3 jedynki do roboty...8 miesięcy leczenia. Problemów...kasy wydalem tyle, że szkoda gadać :D


W Dani mieszkam łowie w Danini Szwecji.
Łowie sportowo czasem zjem
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Skandynawia zazdroszczę. Pamietam jak kiedyś w Norwegii byłem. Fiord co zarzut to makrela...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212

Zdrowe okazy


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-10-31 22:14:04
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28707
Btw co do kortyzolu to insulina bardzo silnie hamuje jego skutki, bo w miejsce wiązania kortyzolu wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Na bombie kortyzolem jakoś głowy bym sobie mocno nie zawracał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No pewnie, po co nam nadnercza w przyszłości.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104197
Ktoś ma doświadczenie z fosfatydyloseryną? Planuję na dniach zapodać ~600mg dziennie.

Co do insuliny - zawsze byłem na niskich węglach przy dużej objętości treningowej. Może tu jest pies pogrzebany?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
Są tu osoby, którym nie lecą kudły po exe?

Oczywiście o ile je mają...


Zmieniony przez - chudykonrad1991 w dniu 2021-11-01 16:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
A czemu akurat po exe mają lecieć a nie np z DHT? U mnie póki co cykl trwa krótko, nieznacznie wiecej włosów wypada, ale różnica niewielka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium