SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35008 Napisanych postów 89912 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940667
I po pół roku lipa , brak progresu i silniejszych środków...najlepiej cisnąć jak najdłużej na samym testo , kombinować z dietą i treningami ale po co przecież można wbić tren


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-12-07 13:20:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
pawel82
I po pół roku lipa , brak progresu i silniejszych środków...najlepiej cisnąć jak najdłużej na samym testo , kombinować z dietą i treningami ale po co przecież można wbić tren



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-12-07 13:20:33


I co z tego ze bija tren jak wygladaja jak by tylko gainera pili.

Jak dla mnie to 90% osob nie potrzebnie bije tren.

Sam kiedys tak robilem.
Teraz nie tykam

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668874
Ja już chyba za tren też podziękuję
Może symbolicznie 200 mg długiego tygodniowo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35008 Napisanych postów 89912 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940667
Tylko teraz zwiększać małolatów praktycznie zaczyna swoją przygoda z saa od trenu...naczytają się w necie że silny środek dokupią gainera i myślą że przeskoczą kilka lat treningów , diety itp a później rozczarowanie, brak progresu , treningi na bok , hormony rozjechane i płacz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ja sobie z trenem wykminiłem i wyszło całkiem nieźle, a wcześniej zawsze mi się po zejściu z trenu sypało wszystko. Różne, z różnym skutkiem dało się odratować, jednak teraz wyszło mi najlepiej.
Zjechałem z objętości, zjechałem z kaloriami, zjechałem z ciężarem i od nowa zacząłem budować objętość, intesywność i kalorie. Po miesiącu jestem już i tak do przodu, dzięki ścięciu kcal nie ulałem się po zejściu z trenu, co dzieje się u większości, jak nie dopilnują tego, bo tren psuje wrażliwość insulinową, ale w trakcie brania wzmaga przerób żarcia i pakowanie do mięsa najlepiej ze wszystkich środków, odstawiając z dnia na dzień siła sama leci jak z du..y, a spada jakość treningów, możliwość upychania makrosów w mięso.

Jedyne co tutaj przychodzi do głowy to zrobić kontrolowany regres. Wyszło nieźle, a tren tak ubija dopaminę, że teraz będąc tylko na test + npp i lekko master, nie wiem czy wbiję jeszcze raz to g****. I tak zawsze biłem malutkie dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668874
Ja leciem 200 mg co 2 dni długiego i było super,myslalem że jestem nie zniszczalny. Aż jak walnelo to od ręki samopoczucie porażka, blok na żarcie, zgaga itd itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Ja leciem 200 mg co 2 dni długiego i było super,myslalem że jestem nie zniszczalny. Aż jak walnelo to od ręki samopoczucie porażka, blok na żarcie, zgaga itd itd


Mi do robienia formy wystarczy.
Test,bold,master,insa,hgh,ment i moze sie szarpne na antka injc.

Trenu i orali juz nie ruszam

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35008 Napisanych postów 89912 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940667
Dla mnie tren fajny środek i na pewno jeszcze do niego wrócę...półtora roku leciałem na długim w małej dawce 200mg week i porobił konkret...po wszystkim badania , usg wątroby nerek wszystko ok...miska cały czas 100% , po zejściu z trenu nie zauważyłem zwiększonego procentu bf czy wielkich spadków siły...przeskoczyłem na inne środki i dalej jest progres...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-12-07 13:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja trenu nie lubię tylko dlatego że nie mogę spać na nim. W sumie lecialem dopiero 2x Ace raz wszystkiego końcówce redu, raz przed zawodami. Może na masie było by lepiej
Teraz lecę 700 primo i jak dla mnie super środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668874
Ja primke też odpalam zaraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium