SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Sector27
Mam wyniki badan po prawie 2 latach bomby i 4.5 msc na trenie jako finalka %) Czy da się to wrzucić tu? Żebyś powiedzieli jakim jestem d****em i co z tym dalej robić? XD


zrob screena czy fotke telefonem i wrzuc, na dole jak piszesz posta masz guzik i napis 'upusc zdjecie tutaj'

tylko najpierw sam zobacz co wrzucasz, bo juz byly tutaj takie asy, ze wrzucali swoje imie, nazwisko i adres razem z peselem
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
flex1976
Wolę słuchać Arnolda z przymrużeniem oka, niż dzisiejszych pseudo celebrytów lansujących się na wybitnych specjalistów


ja go tam sluchac nie moge ale ze specami/celebrytami to prawda, kolo na nowo wymyslaja i kasuja po 250/300 euro na miesiac albo moj jeden srebrnobrody ulubieniec co napisal 3 ksiazki jak trenowac, wystarczy se odpalic go na jutubie, jak humor nie dopisuje i po 5 minutach odrazu czlowiek czuje sie lepiej
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
lordknaga
Sector27
Mam wyniki badan po prawie 2 latach bomby i 4.5 msc na trenie jako finalka %) Czy da się to wrzucić tu? Żebyś powiedzieli jakim jestem d****em i co z tym dalej robić? XD


zrob screena czy fotke telefonem i wrzuc, na dole jak piszesz posta masz guzik i napis 'upusc zdjecie tutaj'

tylko najpierw sam zobacz co wrzucasz, bo juz byly tutaj takie asy, ze wrzucali swoje imie, nazwisko i adres razem z peselem






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Kurła, bilirubine zapomniałem zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Sector27
Kurła, bilirubine zapomniałem zrobić. Głównie mnie lipidy martwią. Jakieś porady, czy dobrze że obok cmentarza mieszkam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
No z takimi lipidami to serio dobrze... A tak poważnie, to na pewno długo żadnych pochodnych dht i trena, i dieta. Z supli GW, monakolina, duże dawki O3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
No stosunek hdl do ldl troszeczkę zaburzony
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
prz1993
No z takimi lipidami to serio dobrze... A tak poważnie, to na pewno długo żadnych pochodnych dht i trena, i dieta. Z supli GW, monakolina, duże dawki O3.

Gdzieś tak sobie obstawiałem. Mam gdzieś stare wyniki gdzie tylko Test, Bold oraz Master był. To też było ch**owo ale Tren dowalił. I to mocno.
Zastanawiam się czy nie warto dodać lecytynę, niacynę oraz Nopal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
flex1976
No stosunek hdl do ldl troszeczkę zaburzony

Odrobinę
Ciekawe że tego nie czuję. Jeszcze. I to cieszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium