SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no ja z tamtych czasów mam uraz bo te piguły się nie yebaly w tańcu , i dlatego strzały w dupsko odpadają . Ostatnio na pogotowiu odmówiłem strzału w dupsko ze strachu . Aż wkoncu musiałem się przemoc bo ciśnienia nie dało rady insczej unormować ....
I hoooy było w poślad ze łzami w oczach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Mięczak

Też miałem przygodę za dzieciaka z penicyliną. Lekarz powiedział, że mało brakło, a byłoby po mnie. Na szczęście piguła miała adrenalinę przy sobie.

Ale Żonkę moją tak za dzieciaka skuły, że do tej pory ma uraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waliły w poślad jak by lotkami rzucały .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
skint73
Mięczak

Też miałem przygodę za dzieciaka z penicyliną. Lekarz powiedział, że mało brakło, a byłoby po mnie. Na szczęście piguła miała adrenalinę przy sobie.

Ale Żonkę moją tak za dzieciaka skuły, że do tej pory ma uraz


U mnie też. Ale tak ostrzegam przed tłoczeniem na siłę. Wiesz jak musiało być. Proch zatkał igłę no i aspiracja się powiodła A później wyebała na siłę w naczynie. Gdzie moje odszkodowanie I piniądze z komunii
4

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lux1980
Mi jak tłoczek nie idzie to zapieram się nim o ściśnie , i nie ma bata , wtedy już idzie płynnie

E tam, ja staje na taboret i skacze z niego, j** tłoczkiem o podłogę
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koles wali młotkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
A co jak już nie wchodzi towar w miesien to znaczy ze „za dużo” już mu i wypadałoby zmienić, czy zle wbite (w co watpie)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Chyba jak w ch**a wali bo nie ma takiego małego mięśnia który by nie przyjął kilku ml soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Krzychu79
Lux1980
Mi jak tłoczek nie idzie to zapieram się nim o ściśnie , i nie ma bata , wtedy już idzie płynnie


Jak bylem dzieciakiem to mi się piguła też o ścianę zaparła podając penicylinę prokainową. Później spałem ponad dwa dni pod aparaturą, a dziś z antybiotyków tylko doksycyklinę mogę brać.


O to ładnie cię pani załatwiła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
e-lite
Chyba jak w ch**a wali bo nie ma takiego małego mięśnia który by nie przyjął kilku ml soku

Ch** to nie miesien
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium