SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Jaki spalacz godny polecenia? Żeby troszkę ułatwić i przyspieszyć redukcję.
Dno na razie odpada, clen to samo.
Z dostępnych na rynku. Jest cos z ECA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
Yoha albo efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
dmq92
Parej pomysł jeszcze o provironie, to praktycznie czyste dht






Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-23 12:17:32


Ale jego biodostępność wynosi 3%, cała moc działania provironu opiera sie o to, że zbija shgb w wątrobie, co może pomóc, ale nie musi. I tutaj na forum był przypadek gdzie zawzięcie twierdziłem, że nie pomoże i.. Nie pomogło https://www.sfd.pl/Privoron__warto_-t1210286-s2.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A widzisz tego nie wiedziałem. Ciekawe ile dht dostarczane jest np z masteronu czy jako pochodna dht po prostu działa podobnie do dht? Teraz wiem dlaczego kiedyś na mnie proviron nie działał. Muszę zgłębić temat



Dobra już wiem, dzięki ze zwróciłeś na to uwagę.


Jeżeli masz coś ciekawego do dodania na ten temat chętnie posłucham.





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-23 13:02:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
No tak jak inne sterydy. Pochodna DHT czy DHT w kontekście dokowania do swoistych receptorow nie ma różnicy, może być różnica jedynie w sile powinowactwa do konkretnych receptorow, ale już jaka reakcje w nich wywoła, może być odmienna od naturalnego pierwowzoru i takim najlepszym przykładem jest antek, ma budowę jak dht potrafi wypierać z receptorow estrogenowych naturalnych agonistów, ale nie działa w nich jak DHT jako antagonista czyli agonista, dlatego jest to jedyna pochodna Dht, która zachowuje się jak silne aromatyzujące anaboliki. To tak ogólnie, bo jeśli chodzi o szczegóły jakie metabolity gdzie mają powinoctwo i jakie mogą tam reakcje wywoływać nie wnikałem, wiem że po masterze czy prime czuje się znakomicie czyli działa tak jak opisałeś to na tym screenie.


Zmieniony przez - Gordon29 w dniu 2021-03-23 13:17:22
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To fakt dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A tu ciekawostka, teraz mam inne spojrzenie ja działanie symexu u mnie.

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
dmq92
A tu ciekawostka, teraz mam inne spojrzenie ja działanie symexu u mnie.





Gdzie takie fajne rzczy można poczytać? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Bokito (chyba) na Animalu pisał sto lat temu, że zauważył on i jego znajomi, że im dłużej używa aromasinu tym mniej go potrzebuje, o łysieniu chyba też wspominał. I to jest fakt, dlatego nie lubię tego AI, bo nigdy nie mogę po prostu mieć sprawdzone mniej więcej ile tego potrzebuje, tylko ciągle coś mi się zmienia. Zaczynałem od połówki e2d kończyłem kiedy ćwiartka e2d do większej ilości testo powodowała u mnie za duże wahania.

Jeśli chodzi o działanie to zawsze miałem problem z wyobrażeniem sobie tego, być może dlatego że nie znam się na biochemii. Zawsze rozumiałem to w ten sposób, że każdy enzym aromatazy przekształcając testo estro musi w jakiś sposób wiązać się na stałe z tym konkretnym wytworzonym przez siebie estrogenem i w monecie kiedy aromataza złapie exe, które udaje substrat do produkcji estro zostaje ubitą wraz ze wszystkimi wciąż aktywnymi wytworzonymi przez siebie estrogenami. Wciąż mi to brzmi jak jakaś kolorowanka dla dzieci, albo jakieś halucynacje %) to wyżej do ka
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium