SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7401409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jw. wbijaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Natan33

Zdrowia życzę Weex!
Nie wiem jak z rzadkością tej choroby ale jesteś już drugą osobą z mojego "otoczenia" ktora to ma bo wygląda mi na to że masz to samo co mój koleś trójboista o ktorym pisałem po Twoim poprzednim poście.
Nieciekawa sprawa i mam nadzieję ze uda się zwalczyć cholerstwo i odzyskasz sprawność.
Powodzenia!


Dzięki, pisałeś że ten Twój znajomy też chodzi po specjalistach bo nie wiadomo co mu jest, możesz to zasugerować bo nie każdy lekarz o tej chorobie słyszał, rzekł bym nawet że mało który. Odnośnie częstości zapadania na ta chorobę... to jest 1.6 na 100 000 ale rocznie. Więc w ciągu życia diagnozuje się to u jednej osoby na 750, a pewnie diagnozuje się 1 na 5 osób które na to zapadają, bo tak de facto gdybym nie ćwiczył to nawet bym o tym nie wiedział, wiec tak de facto moze nawet 1 osoba na 100 tego doswiadczyc, w życiu codziennym absolutnie tego nie czuje, łyżka do gęby trafiam, na klawiaturze pisze, podetrzec się podejdę itp. Nawet kilkadziesiąt kg na serie wezmę jak osoba która nigdy nie ćwiczyła. Ponadto jak ktoś jest placek to nie zauważy że któryś mięsień stracił siłę, nie napina się itp bo po drugiej stronie jest tak samo płasko. Sa tez plusy bo nawet zacząłem lubić aeroby, jak się nie ma co się lubi... . Mi tam wystarczy zapewnienie lekarza że pełna siła wróci tylko to będzie trwało, ale tyle mi wystarczy. Wrócę z nowym zapałem a i już przewartosciuje swoje priorytety m.in. odpuszczę robienie maksow, szkoda zdrowia.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Parsonage–Turner_syndrome


Zmieniony przez - weex w dniu 2019-05-24 19:38:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
weex zdrowia życzę
Co do kliniki w zorach to może miałeś szczęście i trafiłeś na speca ale niestety ostatnio z tego zrobiła się piekarnia i dużo znajomych przejechało się na ich usługach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
zmagam się z syfami na plecach, jest spory wysyp, dołączę zdjecie jednak nie oddaje troche problemu, syfy są przeważnie spuchnięte czerwone. Pytanie czy warto na to wrzucac Izo, czy próbować innych metod?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
To już sam musisz ocenić czy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Zle się może określiłem, da rade takie nazwe to „stadium” zaleczyć cynkiem czy innymi cudami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
To zależy jak długo już się z tym męczysz , czego już próbowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Nieważne czy off czy bomba syfy są od lat, za dzieciaka miałem na twarzy tez problem i to tragiczny ale samo zeszło, plecy się utrzymały i nie widac żeby się miał problem skonczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
No to w takim wypadku rozważyłbym zastosowanie izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Zwykłe syfy czy takie bolące i dlugo gojące się (kilka -kilkanascie tyg)?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium