SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7369401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Poza tym siarka organiczna ma jeszcze sporo innych fajnych zalet, nawet właśnie z cera pomaga
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A jak długo juz to przyjmujesz Mesja?
Ja biorę 5g ed według zaleceń tego doktorka od "dziadzi" On chwalił się że jest jakimś specjalista od siarki, książkę o tym napisał. Ale mówił że pierwsze efekty po około 3 miesiącach.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Beta alaninę opłaca się brać na cyklu, czy tylko kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Opłaca jak najbardziej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A jakie profity z tej beta alaniny na cyklu prócz tego nieznośnego mrowienia. U mnie leży gdzieś cały worek i pewnie niedługo data wyjdzie...

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Niby poprawa wydolnosci i przyspieszenie regeneracji :p

Ps. Sprawdzacie sobie poziom kortyzolu z krwi? Od jakiego poziomu trzeba zacząć coś z nim robić i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ryba266
A jakie profity z tej beta alaniny na cyklu prócz tego nieznośnego mrowienia. U mnie leży gdzieś cały worek i pewnie niedługo data wyjdzie...


To dawaj go. Dla mnie to mrowienie to sygnał do działania Jak PW kupię bez BA to muszę dodawać
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Hejchaczi
Niby poprawa wydolnosci i przyspieszenie regeneracji :p

Ps. Sprawdzacie sobie poziom kortyzolu z krwi? Od jakiego poziomu trzeba zacząć coś z nim robić i jak?


Ja niedawno przy okazji innych hormonów zrobiłem. Pierwszy raz w życiu. I wyszło 2x norma. Endo zlecił mi test hamowania dexometazonem i kortyzol ładnie wyhamował - wiec nadnercza mam ok. Mam teraz zbadać przy następnych badaniach i sprawdzić cyz nadal wysoko.
, wtedy będziemy działać dalej. Bo to było pojedyncze badanie wić nie ma co stawiać diagnozy po jednorazowym wyniku.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-23 09:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
To ile tej beta alaniny łykacie?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
2-3 gr przed i po treningu też można wrzucić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium