SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7416311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No tak bo żeby ugotować obiad to tez trzeba studiów w tym kierunku. Soki to co na drugim osiedlu w piekarniku swojego czasu robili bez dostępu do internetu a Ty mi tu takie bzdury wypisujesz. Ch**a wiesz o życiu jak widać ograniczony jestes strasznie, żałosne to jest. Mnie atakujesz ze się mam za ch** wie kogo a sam widzisz tylko czubek własnego nosa . Żałosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
prz1993
A co to zdjęcie i w jaki sposób udowodni?
O patrz, badany biały tren






O to ori biały tren, doktor dymek potwierdza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać ze nie ma co z klientem wchodzić w konwersacje ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
przemku wspierasz kolege, milo. ale kolejny waz spece pytam. zdjecia ? nie pie.rdo.lne foty cukru z netu, spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale nikogo nie obchodzą twoje zdjęcia. Komu próbujesz udowodnić twoja racje? My dobrze wiemy z doświadczenia ze jej nie masz. Możesz sobie wklejać co chcesz. A co do tej szkoły to nasz poważne problemy bo wysyłasz to co chwile







To może nam powiedz dlaczego nie da się zrobić białego trenu? Czy nie kasz argumentów? I jedyne co masz to zdjęcia brązowego prochu? Skoro morza nie widziałeś to tez go nie ma? W inne planety wierzysz?


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-27 20:32:00

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-27 20:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Nie wspieram kolegę, tylko przyznaję rację temu, kto ją ma Koleżenśtwo nie ma nic do rzeczy, bo akurat nie raz mieliśmy odmienne zdanie na jakiś temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pierwsze lepsze





4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
prz1993
Nie wspieram kolegę, tylko przyznaję rację temu, kto ją ma Koleżenśtwo nie ma nic do rzeczy, bo akurat nie raz mieliśmy odmienne zdanie na jakiś temat


Dokładnie akurat z Przemkiem chyba najczesciej na forum się nie zgadzam, nie raz nie miałem racji i to on częściej ja miał, ale zawsze z szacunkiem i tyle. A Ty po studiach tego nie umiesz...


Myśle ze lodziak zamknął temat.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
nie zamknal. czy ja pisalem, ze proszek jest brazowy ? nie pisalem. jest jasno zolty. juz Ci pisze misiu czemu sie nie da zrobic jasnego trenu. proszek trena jest smierdzacy i barwiacy mocno. Ty jako spec forumowy powinienes to wiedziec. powachaj go. sztachnij sie nawet to zobaczysz. tylko sie nie udus. dodajesz proszek trena do oleju. wszystko jedno jaki. czy jasny, czy ciemny i olej robi sie ciemny, brazowy. czy go bedziesz grzal, czy nie, filtrowal lub nie. to taki juz olej zostanie. chce wam zdjecia pokazac. to jakas dziwna panika na nie. czemu ? 10 specow krzyczy. kazdy sie przeciez zna. moze moge sie obronic ? zeby nie bylo, ze ciemnogrod robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium