SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7419194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wyjdzie spowrotem, nic się nie stanie, ja nie dezynfekuje bo nie widzę różnicy i tak nap*****la i tak xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup płyn do dezynfekcji bo to grosze. Waciki vel gaziki wychodzą trochę drożej, a są nasączone alkoholem izopropyliwym, który też można kupić w płynie. Te modne ostatnio płyny i żele do dezynfekcji rąk to też IzoPropyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
dmq92
No właśnie jest dużo sprzecznych info a wszystko na naturalach wiec szczerze sam już nie wiem. Bo u koksa który ma wyj**any igf będzie całkiem inny wynik pewnie

Widziałem badania igf kilku zawodników pod koniec prepa i igf był nisko. Tylko wtedy idzie letro ed. A samo zbite estro już ma wpływ na igf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
metadon
Czego używacie do dezynfekcji przed iniekcją? Zwykły spirytus salicylowy może być? Kiedyś używałem tych gazików Leko.
I był tu kiedyś temat zostawiania w pompce powietrza żeby nie marnować soku. A jak się wbije trochę powietrza w mięsień to może się coś stać?


Gotowe gaziki jak nie mam to salicylowy jak nie mam to jakies perfumy

Nic sie nie stanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Ten nowy dose to chwilę temu się pojawił ? Teoretycznie powinno działać ? Xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Pewnie ktoś udaje tę firmę

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Mniej więcej rok temu był taki boom na dna że 100% bez lipy itd i opierałem się na tej firmie a teraz jest różnie z tego co czytam

Dose tu mało kto bierze i nie ma takiego pimpu jak na inne firmy wręcz do obrzydzenia niektórzy polecaja ciągle to samo ja już nawet daną firmę z konkretnym userem kojarzę


Na siłowni nie mam nawet kogo zapytać bo tutaj to nawet o diecie mało kto słyszał a estradiolu to mają więcej niż kobiety podczas miesiączki

Trudno jeszcze kilka dni na decyzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dna jest ok, jakies wpadki to ma kazdy lab, podstawy dzialaja bez zarzutow na pewno

Dose od nie dawna wrocilo na rynek na razie kosi dobre opinie

Wiekszosc firm wypada teraz naprawde dobrze jesli chodzi o srodki

Dalsza taka rozmowa w tym temacie https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335.html

Tutaj konczymy rozmowe o labach!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
patryk173
dmq92
No właśnie jest dużo sprzecznych info a wszystko na naturalach wiec szczerze sam już nie wiem. Bo u koksa który ma wyj**any igf będzie całkiem inny wynik pewnie

Widziałem badania igf kilku zawodników pod koniec prepa i igf był nisko. Tylko wtedy idzie letro ed. A samo zbite estro już ma wpływ na igf


Tyle to ja tez wiem ale to jest ch** jak leci wino master jestes wyj**any redukcja itp to i bez letro igf będzie gleba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
True

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium