SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Może jak bezsenność to może pora zainteresować się ciśnieniem niż lekami nasennymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
17kamil175
Tylko że zolpidem dziala krótko i wybudzi się w nocy tak czy owak,mi lekarz zmienił właśnie zolpidem jak mialem problemy ze snem na 1mg clonazepamu i dopiero wtedy mogłem przespać całą noc bez wybudzania się po kilka razy w ciągu nocy.


No ale clon to już przybija, ja kwatepline stosuje czasem tylko nie raz rano po niej czujesz się jak po imprezie %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
cinamone
Może jak bezsenność to może pora zainteresować się ciśnieniem niż lekami nasennymi.


Jakies inne pytanie??

3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
U mnie problem nie pojawił jak zszedlem z 1g trenu e+a na 350mg tyg A , oststnio MK 677 załatwilo sprawę jak były problemy ale tym razem wrzuciem i nic nie daje do tego melatonina, gaba , l-tryptofan, adapro max, i też dawalo radę ale a teraz usnę jak dziecko i po 30-1h już wstaje i tak całą noc


Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-08-23 15:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
U mnie problem nie pojawił jak zszedlem z 1g trenu e+a na 350mg tyg A , oststnio MK 677 załatwilo sprawę jak były problemy ale tym razem wrzuciem i nic nie daje do tego melatonina, gaba , l-tryptofan, adapro max, i też dawalo radę ale a teraz usnę jak dziecko i po 30-1h już wstaje i tak całą noc , do południa jak Trup a im coraz bliżej wieczór tym więcej mocy





Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-08-23 15:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
lordknaga
Hejchaczi
Jaki pas treningowy polecacie do treningu poza 3bojowym? Chodzi mi o taki mniej sztywny niz3bojowy, ale nie taki wiotki jak te neoprenowe do pocenia brzucha. Pas potrzebny jest mi żeby ciepelko na plecach trzymać i przypominać o prawidłowej postawie. Bo mam 2 (1 to stary treca neoprenowy wzmacniany) rozmiar m, klamra już przeszywana żeby zmniejszyć ale i tak już za duży. To zostają babskie pasy/gorsety?



chodzi ci o pas do cwiczen czy neoprenowy ? bo nie czaje do cwiczen i nie sztywny to polecam schieka - materialowy na rzep, tylko one troche kosztuja, ale sa trwale i wies za co placisz, sam tez uzywam podobnego starej firmy valeo, ale je ciezko dostac.




O coś takiego mi chodzi, tylko że muszę gdzieś rozmiar mniejszy od m znaleźć. A te pasy takie szerokie na które jeszcze normalne skórzane zakładają ciężarowcy to jak się nazywają? Np te strongmany co niedawno wrzucali filmiki jak kulturyści przychodzili do nich na treningi takie mieli.

Keczup co do bezsenności na trenie to kilkadziesiąt stron wcześniej pytałem i z doświadczenia powiem że jedyne po czym idzie się dobrze wysłać to 2mg xanaxu, podwójna dawka sleep well, a da deser tabs hydro. Po takim combo raz udało się przespać 8godzin bez budzenia. A i niska temp w sypialni też pomaga, jak wstawiłem klimę to lepiej się śpi i nie zmieniasz koszulki 3x w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Keczup mam to samo juz dłuższy czas

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
odstawcie tren
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Podczas pandemi na teście solo miałem to samo , a trwa to z 2 lata

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium