SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Egon33
lodzianin1
Egon33
Panowie co wzmaga apetyt ? Z tego co wiem boldenon może mieć takie właściwości , ghrp 6 ( chyba lub ghrp 2)..... Znacie coś jeszcze ?


Ghrp6 ghrp2 mk wszystko co ma wpływ na greline plus jak już ktoś napisał megace/megalia ale w to bym nie szedł


Można to brać razem tzn ghrp 6 i ghrp 2?


Tak tylko po co ?3*100 dziennie będzie robić robotę a jak chcrzx cos wiece ugrać dorzuc cjc/cjc z dac


Mam rozumieć że sam ghrp6 wystarczy 3 x dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Na pobudzenie apetytu tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Na pobudzenie apetytu tak


Ale na apetyt to z tego co czytałem trzeba bic bezpośrednio przed posiłkiem bo to krótko działa tzn max godzinę . I tak przed każdym posiłkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Daj 3 razy przed głównymi posiłkami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Egon33
Panowie co wzmaga apetyt ? Z tego co wiem boldenon może mieć takie właściwości , ghrp 6 ( chyba lub ghrp 2)..... Znacie coś jeszcze ?


Nie u wszystkich bold napędza ale tak może się sprawdzić u niektórych - u mnie nie.
Pepki ok, eso u niektórych wir ale to ipp więc trzeba by przemyśleć zasadność plusy i minusy, mk, zirid, megace - demonizowany ale z głową pity daje rade przy nie tak strasznych ubocznych jak to się potocznie powiela po netach. Poza tym podstawy dobrze ustawione dieta/błonnik/nawodnienie/zioła.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
U mnie też bold nie wzmaga apetytu, za to po MK677 jak najbardziej apetyt na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na apetyt fajnie działa zadbany układ pokarmowy o który mało kto potrafi dobrze zadbać, szczególnie faszerując się oralami, redukcja stresu oraz suplement zwany "rusz dupę" i nie mam tu na myśli siłowni.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39819
I bez przeginaniw z białkiem które nie jednemu zblokowało układ pokarmowy ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ogólnie dużo białka, nawet do 4g/kg mc da benefity w postaci większego bilansu azotowego, ciut większego MPS itp. ale...pod warunkiem, że układ pokarmowy toleruje takie ilości. Jeśli nie to wyrzucasz kasę dosłownie w kibel. Tak samo ludzie się nim faszerują jak dodają środki typu GH, a już Tadek Sowiński dawno to skwitował, że SAA / GH zwiększają wykorzystanie aminokwasów w MPS, ale nie zwiększają magicznie ilości jaką przyswaja układ pokarmowy. Jesz go tyle na ile Ci pozwala Twój układ trawienny (jeśli jest zdrowy) Jeśli będzie się wpychać na siłę to będzie beton, nasilone procesy gnilne i dojdzie do różnych patologii.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Podobnie rzecz się ma z nadmiernym zalewaniem sie woda.. niby lepiej dużo a nawet za dużo a wcale tak nie jest.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium