SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7395925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jestes w stanie osiagnac partie 3x ale wtedy musialbys miec 6 jednostek tr w tyg. ja wychodze z zalozenia 4, maks 5 w tyg.
jedyne do czego mozna miec zastrzezenia co do tych badan, ze sa one robione na ludziach bez stosowania saa. jednak nie od dzis wiadomo ze lepiej dac bodziec miesnia do wzrostu czesciej niz rzadziej. einsteinem nie trzeba byc zeby mialo to sens:)

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodzianin1
dmq92
Nom badania to potwierdźaja.


Wyniki badań to zawsze jakaś usredniona i nie na każdym się to przecież sprawdzi


owszem. jakos era Doriana leciala mega objetosc raz w tyg i jakie konie urosly z nich wszystkich. jednak ja po sobie widze, ze odkad zmienilem system na mniej ale czesciej jest znaczna poprawa w osiaganiu celu. wiec jesli lodziak cwiczysz partie 1x w tyg czy tam na 6 dni od lat to proponuje sprobowac i rozbic te objetosc po prostu na 2x
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja nie mówię o fbw typowym bardziej o treningu partii 2x w tyg. U mnie się to sprawdziło pod względem regeneracyjnm najbardziej. Dwojki robiłem 4x w tyg na przykład I fajnie ruszyły w 12 tyg gdzie wcześniej przez lata nic. Także po prostu spróbuj a objetosc wcale wiele większa nie była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
No właśnie tutaj przy saa takie badania można traktować z przymrużeniem oka ,u nas jest inaczej dużo zależy od tego co robimy jak się wspomagamy itd itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Każde badania można tak traktować one po prostu pokazują że są też inne drogi i że czasem warto sprawdzić. Jak dobrze wiemy każdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Można łyknac symeks razem cabaserem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mozna
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodzianin1
No właśnie tutaj przy saa takie badania można traktować z przymrużeniem oka ,u nas jest inaczej dużo zależy od tego co robimy jak się wspomagamy itd itd


wlasnie tym bardziej ze jestesmy na saa i regeneracja jest na wys poziomie to trzeba to wykorzystac i dawac bodziec miesnia do wzrostu czesciej, bo mozemy wiecej:)

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39282
czellista
lodzianin1
No właśnie tutaj przy saa takie badania można traktować z przymrużeniem oka ,u nas jest inaczej dużo zależy od tego co robimy jak się wspomagamy itd itd


wlasnie tym bardziej ze jestesmy na saa i regeneracja jest na wys poziomie to trzeba to wykorzystac i dawac bodziec miesnia do wzrostu czesciej, bo mozemy wiecej:)


Tak mogłoby się wydawać na logikę ale tak nie musi być. Też tak myślałem przed obecnym cyklem, że zwiększę ilość treningów, bo zawsze leciałem TYLKO 4xweek . I co? I dupa... po jakimś czasie wróciłem do starego- źle się czułem, zmęczony nawet na cyklu. Ja akurat potrzebuję dużo regeneracji.

Ja sam lecę tylko Pon, Wto... Śro przerwa, i Czw i Pią znowu treningi (4xweek) i u mnie sprawdza się to najlepiej. Nie wierzę w żadne badania itd. ani w to że jeden system jest lepszy od drugiego. Ten system jest dobry który u Ciebie działa i tyle. Próbować różnych, nie bać się - ale nie upierać przy teorii tylko obserwować organizm.

Często jest też tak, że organizm się przyzwyczaił do jednego systemu i potem mała zmiana daje kopa. Ale to wcale nie znaczy że ten nowy system z definicji jest dobry/lepszy - zwyczajnie organizm potrzebował czegoś nowego. Równie dobrze mogło to zadziałać w drugą stronę u innego.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja też 4 Max 5 czasem, treningow w tyg bo inaczej regres na każdej płaszczyźnie.

Teraz jak gh i insa idzie to ten 5 w sumie bez problemu. Ale wcześniej bez szans.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-06 08:09:51
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium