SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Też mnie to zastanowiło, częstsze injnstabilniejszy poziom testa=mniejsze skoki e2


Ja właśnie tak robię częściej iniekcje mniejsza dawka i jest ok

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Michass90
lodzianin1
Też mnie to zastanowiło, częstsze injnstabilniejszy poziom testa=mniejsze skoki e2


Ja właśnie tak robię częściej iniekcje mniejsza dawka i jest ok


A jest cos czego nie robisz ?
Kto co nie napisze to jedynym pewnikiem w tym jest fakt iż Michas tez tak robi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Coś na rozluźnienie atmosfery
I


S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
To chyba fejk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5289
Moim zdaniem to nie fejk. Patryk jest naprawdę ostro odpalony. Zastanawiam się czy na co dzień też jest taki, czy to bardzo świadoma kreacja własnego wizerunku na potrzeby social mediów. Byłby ekstremalnie cynicznym gościem, ale w sumie nie pierwszym i nie ostatnim w tej przestrzeni. Na jego ostatnim livie wyświetla się info o 4 największych "donejtorach". Łącznie przekazali mu ponad 6.800 zł. Także monetyzuje się imponująco.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
flex1976
To chyba fejk

Nie wiem ale znajomek mi podrzucił
Być może przerobione ino wagę chodziło xD w Anglii dzban siedzi to o funtach może jest mowa xD tak czy inaczej mi humor poprawiło
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
lodzianin1
Też mnie to zastanowiło, częstsze injnstabilniejszy poziom testa=mniejsze skoki e2


Ja właśnie tak robię częściej iniekcje mniejsza dawka i jest ok


A jest cos czego nie robisz ?
Kto co nie napisze to jedynym pewnikiem w tym jest fakt iż Michas tez tak robi


Weź zluzuj co ? I zajmij sie czymś pożytecznym a nie sprawdzać co ja piszę i później piszesz czego to ja nie robie i próbujesz być smieszny ?
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
LevelPl
Coś na rozluźnienie atmosfery
I






To co wzrost mu nogami uciekł po winie ?
Ten połyk2703 jest coraz bardziej odklejony albo to jego alterego w internecie i trolowanie ludzi ?
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Michass90
lasican1
Michass90
lodzianin1
Też mnie to zastanowiło, częstsze injnstabilniejszy poziom testa=mniejsze skoki e2


Ja właśnie tak robię częściej iniekcje mniejsza dawka i jest ok


A jest cos czego nie robisz ?
Kto co nie napisze to jedynym pewnikiem w tym jest fakt iż Michas tez tak robi


Weź zluzuj co ? I zajmij sie czymś pożytecznym a nie sprawdzać co ja piszę i później piszesz czego to ja nie robie i próbujesz być smieszny ?


To nie ja próbuję być śmieszny :) Tylko Ty próbujesz na siłę wpasować się w towarzystwo. Ponadto nie sprawdzam co piszesz bo mam ciekawsze zajęcia Ty po prostu czasami sam sobie przeczysz albo nagle wpadasz na genialny pomysł który ktoś wcześniej przedstawił

Zresztą nie tylko tutaj Baw się dalej przynajmniej jest się z czego pośmiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
lasican1
Michass90
lodzianin1
Też mnie to zastanowiło, częstsze injnstabilniejszy poziom testa=mniejsze skoki e2


Ja właśnie tak robię częściej iniekcje mniejsza dawka i jest ok


A jest cos czego nie robisz ?
Kto co nie napisze to jedynym pewnikiem w tym jest fakt iż Michas tez tak robi


Weź zluzuj co ? I zajmij sie czymś pożytecznym a nie sprawdzać co ja piszę i później piszesz czego to ja nie robie i próbujesz być smieszny ?


To nie ja próbuję być śmieszny :) Tylko Ty próbujesz na siłę wpasować się w towarzystwo. Ponadto nie sprawdzam co piszesz bo mam ciekawsze zajęcia Ty po prostu czasami sam sobie przeczysz albo nagle wpadasz na genialny pomysł który ktoś wcześniej przedstawił

Zresztą nie tylko tutaj Baw się dalej przynajmniej jest się z czego pośmiać.


Tak sobie tłumacz . Udzielam się na forum bo po to one jest a nie żeby podpasować się komuś . Także zluzuj poślady

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium