SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7294640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668407
Nie no panowie juz nie wiem kto z was żarty sobie robi
Pyerdolnie Lec na 3 jm poleć na 5 jm i polec na 10 jm i zobacz jakie są różnice

Bo widze ostatnio że tendencje zrobiły się w chooooy spadkowe
Zaraz będzie tutaj że 250 testa 200 deki i 3 jm i mr o bo środki choooya dają

Aby mieć profity z 10 i więcej jm trzeba wiedzieć co i jak działa, bo jak będę leżały inne rzeczy to i 30 jm apteki chooooya da

Ale naprawdę jak ktoś uważa że nie ma różnicy pomiędzy 3 jm a 10 jm to mamy inne podejście
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870104
Lodziak chyba nie zrozumiałeś. Oczywiście że między 3 a 10iu jest ogromna różnica. Ale i między 10 a 20 też jest. A tu chodzi o to, że ktoś pisze że 5iu to tylko kosmetyka. No sory ,ale jak ktoś tak pisze, to albo o gh słyszał tylko od kolegów czy z YT właśnie, albo bije g**** nie gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
To że napisał o tym że facet twierdzi, 5ui jako kosmetyka i lepsza regeneracja nie znaczy że ja tak uważam. Napisałem to z racji tego że kolega wyżej napisał czy ktoś tak naprawdę zbadał ze dopiero 5ui skuteczne.

Dlatego podzieliłem się informacją jakie chodzą opinie/co ludzie mówią i to też Ci bardziej rozpoznawalni z polskiej sceny kulturystycznej. Właśnie po to żeby inni też wyrazili to co doświadczyli przy danych dawkach.

Nie rozumiem po co się wściekać.
Po za tym z hormonem jest tak jak z sokami. Jeden twierdzi że 400mg testa długiego wystarczy a drugi że gram. Jeden bolda ciągnie 400mg przez 30 tygodni a drugi go wyśmieje i stwierdzi że on czuł dopiero 800mg.

Tak wiem od razu wytkniecie że saa to nie hormon ale ja daje tylko przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Wszystko jest kwestią tego czy wykorzystamy potencjał tych środków jak gh i inne rzeczy. Ostatnio szczena mi opadła jak usłyszałem, że gość który trenuję u mnie w mieście w konkurencyjnej siłce ok 3 miesięcy i leci już właśnie na gh (nie znam dawki), ale dawka Testa mnie zabiła, 2250 Testa tygodniowo. 3x się zapytałem czy się dobrze rozumiemy to potwierdził, że bije 3ml enana 3x week, retencja taka, że aż siny, a najlepsze jest to, że nie wygląda + prowadzi go były zawodnik...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 354
Koksik82
Jakie enzymy trawienne godne uwagi? Kupi coś w sklepie z suplami, czy lepiej w aptece?


Ja jem Hepatica. Rano i na noc. Lepszy apetyt, stolec twardy i uformowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
horowitz
Mi samo hcg nic nie dało, a stosowałem około 5 miesięcy. Odstawiłem testa. Potem dłuuugo clomid- nic. Potem dałem sobie spokój i wbiłem znowu na takie trochę turbo trt. Po pół roku kupiłem hmg i tadam .


Hmg miałeś z apteki czy jakie ug?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
jochan1991
Koksik82
Jakie enzymy trawienne godne uwagi? Kupi coś w sklepie z suplami, czy lepiej w aptece?


Ja jem Hepatica. Rano i na noc. Lepszy apetyt, stolec twardy i uformowany.


Apteka albo sklepik SFD

https://sklep.sfd.pl/Trawienie-k722.html
https://sklep.sfd.pl/Probiotyki-k971.html 
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
prz1993
Lodziak chyba nie zrozumiałeś. Oczywiście że między 3 a 10iu jest ogromna różnica. Ale i między 10 a 20 też jest. A tu chodzi o to, że ktoś pisze że 5iu to tylko kosmetyka. No sory ,ale jak ktoś tak pisze, to albo o gh słyszał tylko od kolegów czy z YT właśnie, albo bije g**** nie gh.


1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
.


Zmieniony przez - horowitz w dniu 2022-01-08 13:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
diablo1
horowitz
Mi samo hcg nic nie dało, a stosowałem około 5 miesięcy. Odstawiłem testa. Potem dłuuugo clomid- nic. Potem dałem sobie spokój i wbiłem znowu na takie trochę turbo trt. Po pół roku kupiłem hmg i tadam .


Hmg miałeś z apteki czy jakie ug?


Hcg,clomid i hmg apteka. Z tym, że hmg odkupiłem od pary, która też starała się o dziecko. Ceny w aptece to kosmos.
Wbijałem menopur. Poszło w sumie 225iu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium