SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
krzykacz
ziki2000
Ile czasu hgh rozrobione w soli fizjo może stać w lodowce waszym zdaniem ??


Ja bym doprecyzował Twoje pytanie, odp mogą być ciekawe jak wiadomo każdy podchodzi do tego inaczej przy rozrabianiu gh/peptydów/hcg:

HGH + Nacl ? otc
HGH + Nacl inj ? rp
HGH + Aqua pro inj ? rp
HGH + Bac Water ? rp


Chodzi mi nacl:p

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Bark sobie naciągnąłem
Co polecacie ? Bpc157 ? Jak dawka i wbijać w bark ?
Coś jeszcze dodać ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105921
Polecam iść do fizjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
j**ac :D dam radę ćwiczyć a wiec wróci jak zawsze do normy ale chce to przyspieszyć

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
parej
Czy dodawanie provironu podczas bycia na testosteronie ma sens i może poprawić libido? Podobno nie, bo jesteśmy już na testosteronie, ale czy na pewno?


Ja lecę właśnie provi 25mg ed z rana.* Samopoczucie w górę. Libido też. obawiam się jedynie morfologii w przyszłym tygodniu. Badania do pracy.

* Jak odbiorę nowe provi spróbuję lecieć 2x12,5 mg, bo przy obecnym labo wszystko w pyłek się obraca przy dzieleniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
LDL a jesteś na testosteronie obecnie czy PCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Teściu. Nie widzę sensu PCT bez wyraźnej przyczyny w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ziki2000
Bark sobie naciągnąłem
Co polecacie ? Bpc157 ? Jak dawka i wbijać w bark ?
Coś jeszcze dodać ?


Naproxen tab / diklofenak caps zadziała najszybciej, nawet po 1dniu w zależności od tego jak rozległy jest uraz.
Reszte możesz sobie suplementować też, ale będzie to wymagało czasu, no i nakładów pln bo jest niewspółmiernie droższe niż paczka tabsów z apteki.

krzykacz
Poza TB/BPC/HGH/Ostaryna zainteresuj się również Alflutop / Rumalon / Solcoseryl
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dzięki to idę do lek ogólnego :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium