SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7299173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Auchan takie mamy ceny paliw.
Wojna rosyjsko arabska trwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
artley12
Na Auchan takie mamy ceny paliw.
Wojna rosyjsko arabska trwa.




A co Ruscy czy Arabowie maja do cen.

Z tego co wiem to rzad decyduje o podwyzkach

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22312 Napisanych postów 32800 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402699
Snara, a kto wydobywa ropę? Rząd? Widomo że bez niego byłoby o połowę taniej, ale to nie ma nic do obecnych obniżek.
Także temat paliw proszę odpuść
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
kaczo
Wojmir tak czasem perdoolysz az sie czytac nie da ja tez w robocie gadam ze tego nie zrobie , ze mi sie nie chce a uwazany jestem za jednego z lepszych pracownikow. A najgorsze jest to ze z toba pisac to jak do sciany...


O Tomczuka chodzi? Jak nagrywa film i wrzuca do sieci musi się liczyc z tym, że będzie oceniany. Nie jest tak, że go nie lubię czy coś, bo te jego serie turbokoks czy tam p******enie z kanapy słuchałem, bo gośc jest sympatyczny, ale oprócz tego zauważyłem, że moim zdaniem nie lubi się przemęczać, nadrabia genem. A nawet jeśli to nie prawda to prawdą jest to, że i tak może sobie na więcej pozwolić, bo ma gen, który mu wybacza wiele.

Ja nie wiem czy gwiazdor, trochę taki fikuśny nick ma :D. Faktycznie coś tam nowego wprowadził, szczególnie z Pieczabą, bo tego dociąć i wysuszyć nie było łatwo, coś i tutaj czytałem i on sam w wywiadzie mówił o kombinacji z insuliną. Nie ważne skąd to wziął, grunt, że na gościa podziałało. Ale z tą talią to poleciał, dlatego się czepiłem.

@snara jadłem tak, na pewno długo nie jadłem nabiału, kurcoka, glutenu i głównie wołowinę. To co propagujesz to antynaukowy wysryw z dupy. Sorry, ale nic się nie zmienia u Ciebie, ostatnio nawet nie miałem się do czego czepić, czytam o chłop znormalniał, przestał stulać. A tu czytam, że ser gorszy od wołowiny i po pół roku jedzenia krowy wyniesie mi sylwetkę na wyższy poziom, to sory, ale nie mogę nie zareagować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
Snara, a kto wydobywa ropę? Rząd? Widomo że bez niego byłoby o połowę taniej, ale to nie ma nic do obecnych obniżek.
Także temat paliw proszę odpuść

Chodzilo mi ze koncowa cenne naklada rzad.
Wiadomo ze ropa idzie od Ruskich i Arabow ale najwiecej z cenami to nasi politycy mieszaja.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
artley12
Na Auchan takie mamy ceny paliw.
Wojna rosyjsko arabska trwa.





Gdzie macie takie ceny ? Jakie miasto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Mostek zaczety na samym mk i hcg to trzeba ww obciac i smacznym boczkiem z karkowka sie objadac





Zmieniony przez - snara w dniu 2020-03-19 14:27:11

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22312 Napisanych postów 32800 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402699
snara
blase83
Snara, a kto wydobywa ropę? Rząd? Widomo że bez niego byłoby o połowę taniej, ale to nie ma nic do obecnych obniżek.
Także temat paliw proszę odpuść

Chodzilo mi ze koncowa cenne naklada rzad.
Wiadomo ze ropa idzie od Ruskich i Arabow ale najwiecej z cenami to nasi politycy mieszaja.


Wyjątkowo tym razem nic nie mieszają, wojna cenowa robi swoje.

https://biznesalert.pl/wojna-cenowa-koronawirus-gospodarka-polska-pkb-benzyna-cztery-zlote-energetyka-ropa/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364267 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668608
Wojmir tutaj ze snara się zgodzę z naście lat wstecz odstawilem kurę i wpadalo 1 kg wola dziennie polędwicy

Miałem dojście że za wołowinę wtedy płaciłem połowę ceny kury % moim zdaniem wołowina to najbardziej anaboliczne mięso dla nas
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
snara
artley12
Na Auchan takie mamy ceny paliw.
Wojna rosyjsko arabska trwa.




A co Ruscy czy Arabowie maja do cen.

Z tego co wiem to rzad decyduje o podwyzkach

Moskwa nie zgodziła się na proponowane zmniejszenie wydobycia ropy od kwietnia, co poskutkowało "wojną cenową" między Rosją a Arabią Saudyjska.
A cenami bardziej rządzą właściciele np Orlen czy Shell.
Jednego nie potrafię zrozumieć, dlaczego w sieciowce paliw, paliwa odbiegają od siebie na cenie w innych miastach. W Oławie mam trzy sieciówki a ceny toćka w toćke takie same. Zmowa cen. Dzwonią do siebie z rana i ustalają cene. Ehhh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium