SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Bimbru nie pijam Ale tylko dlatego że nie mam dostępu
Co do zioła zgoda też mi służy haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3701 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39221
Jeśli chodzi o nastrój to takie czasy - każdemu że się rzuca na głowę. Epidemia, restrykcje, strajki. Ja od kilku dni nie oglądam i nie czytam nic żeby sobie nerwów nie psuć bo też czułem, że mi wchodzi na głowę cała ta atmosfera wojny domowej.

Co do mastera - mam takie pytanko... czy po Primce włosy lecą tak samo jak po masterze? Ja mastera wspominam mło, ale po 6 tygodniowym cyklu okazało się, że zakola mam większe niż miałem :/ Jak tu działa Primka na włosy?


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2020-10-31 10:34:50

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak każde dht
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
F1.08
Jeśli chodzi o nastrój to takie czasy - każdemu że się rzuca na głowę. Epidemia, restrykcje, strajki. Ja od kilku dni nie oglądam i nie czytam nic żeby sobie nerwów nie psuć bo też czułem, że mi wchodzi na głowę cała ta atmosfera wojny domowej.

Co do mastera - mam takie pytanko... czy po Primce włosy lecą tak samo jak po masterze? Ja mastera wspominam mło, ale po 6 tygodniowym cyklu okazało się, że zakola mam większe niż miałem :/ Jak tu działa Primka na włosy?



Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2020-10-31 10:34:50


Po 1 od kilku dni..? Ja od początku unikam jak ognia przekazów tv i żyje spokojnie

Po 2 - u mnie prima nie powoduje problemów z kudłami, leci stosunkowo długo już. Za to problemy ze skórą dają o sobie znać tak jak poprzednio.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
lodzianin1
Ty tak powaznie??

kierownik tu na podbieszczadzkiej wsi trzeba być chłopem a nie gumką od kaleson
ta szklanka bimbru po całym dniu pracy w polu dodaje mi energi wieczorem gdy nie mam juz sily. A tak jestem w pelni mocy do poznych godzin
traktuje to jak lekarswto. Zreszta kazdy dziadek w bieszczadach pije bimber i maja wiecej sil od nas mlodych. Biore z nich przyklad kropka


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-10-31 12:32:05
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Znam stolarza z tamtych stron . Starszy gość pracowałem z nim dachy robiliśmy . Trzeba przyznać , nie do zajechania był , po dachu jak kot chodził już po 50 napewno był .
Pił tez sporo haha
Ale fachura niezły , w życiu na siłowni nie był , a sile miał w rekach miał , ze czasami to aż głupio było
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Z pewnością alkohol się do tego nie przyczynił.
Bądźmy poważni, ani alko ani zioło nie wywołuje żadnych pozytywnych reakcji w organizmie. Zresztą o czym tu dyskutować, metabolizm tych substancji został opisany, każdy moze to przeczytać, a krótkotrwałe, pozytywne reakcje nie są powodem, by twierdzić, że to leki, sposoby na długowieczność w świetnym zdrowiu. Tak samo nie jest argumentem, że jakiś tam jurny dziadek pije i jest pełen krzepy. :D
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Co drugi żul z pod sklepu jest niezniszczalny. Reszta wymarła już dawno
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dziadek mój, 85lat pełna aktywność na gospodarstwie, trzeźwy na umyśle, rowerem codziennie do sklepu jeździ na drobne zakupy po sąsiadach jak to na wiosce każdy z każdym pogada zaprosi na zupe kielicha. Od zawsze robi swoje %, jak poleje to laczki wirują ładnie tam podciągnięta receptura. To ten dziadek co mi zawsze mówi - synek wódka to same witaminy
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
U mnie na wsi też był jeden taki "zdrowy" co walcowal każdego dnia 20-paru lat. Ostatnio go pochwali coś koło 75 rocznik, także nie każdemu pomaga w długowieczności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium