SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7370970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
co 5minut

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
u mnie jest roznica. zimna cola czy pepsi z puszki, w gorace dni, smakuje najlepiej, zaraz po piwie a ze na oba mam uczulenie to nie pije i zmiana w sylwetce nastapila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Co moze oznaczac przy niskim hdl i ok wynikami tgc i ldl, gdy zawsze po zjedzeniu porcji tłusZczu zwierzecego np podudzia kurczaka ze skóra lub kilka jaj z zoltkami odczuwam ucisk na klatce i znacznie ciezej oddycham? Wnosze ze ma to zwiazek z zawartoscia nasyconych tluszczy ale przeciez ich zawartosc w w/w produktach nie jest az tak duza...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
asmo1992
Co moze oznaczac przy niskim hdl i ok wynikami tgc i ldl, gdy zawsze po zjedzeniu porcji tłusZczu zwierzecego np podudzia kurczaka ze skóra lub kilka jaj z zoltkami odczuwam ucisk na klatce i znacznie ciezej oddycham? Wnosze ze ma to zwiazek z zawartoscia nasyconych tluszczy ale przeciez ich zawartosc w w/w produktach nie jest az tak duza...?

Ja bym sie tu bardziej problemow zoladkowych dobpatrzywal, niz tego ze Ci arterie nagle zatkalo. Takie bole od flakow potrafia byc mylace.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Gastro bylo z 2 msc temu i czysta sluzoweczka mimo ze pół życia (tzn kiedy zacząłem do ryja za mocno walic ) mialem przewlekle zapalenie. No właśnie obserwuje to juz dosc często i zawsze to jest gdy hdl na glebie, 6 jaj i na sercu jakby cegla leżała. Powiedz cos wiecej o tym albo nakieruj czego szukac w necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie wiem za bardzo. Ludzie potrafia zawal ze zgaga, czy niestrawnoscia pomylic. Mialem na mysli, ze zupelnie nielogiczne sa dla mnie objawy wiencowki zaraz po zjadzeniu czgos, bo na to sie latami pracuje.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 10.05.2019 20:59:53

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Bron boze nie mowilem od razu o wiencowce. Ja doskonale rozumiem bo np czesto zawal jest mylony z refluksem i dolegliwosciami w przelyku itd, aczkolwiek odczuwam te objawy "ogólnie" tj szybciej zaczynam sapac jak ide itd, moze ktos mial podobnie i rozkminil ^.^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie mam pomyslu i sam jestem ciekaw.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak żołądek ok, to zbadaj kręgosłup szyja/piersiowy.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
ja mialem cos takiego jak sie zeswinilem mega, to nawet jak wiazalem sznurowki to ucisk byl i sapalem jak swinia... czujesz ucisk na mostku czy klucie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium