SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7258275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
pawel82
Ketchup123
Amg27
Ketchup dobrze , ze masz jeszcze czas wchodzić na sfd na bank tu jakieś dupy wyrywasz a teraz to już w ogóle jak usłyszą jaki jestes wierny i w zyciu od obcej baby nawet nr tel nie zabrałeś

Chłopie do mnie jak jakiś ziomek na masengerze napisał albo jakaś wiadomość spam przyszedł to nie już duoy pisza, no teraz jak na sfd siedzę to tak samo z dupami pisze jak tutaj coś pisze

To już trochę podchodzi pod chorą zazdrość...można być zazdrosnym ale wszytko ma swoje granice...


Rozjechane hormony + troche krzywego myslenia i komedie i wojny domowe wychodza.

Sam po sobie wiem jak to jest.
Zonke mam cudowna ze jedynie mozna sie przyczepic ze za dobra jest.
Zero zazdrosci.
Ale jak bylem na mencie to sam mialem komedie w glowie i czasem j**nolem tekstem ze pozniej wstyd

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34852 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939896
Ketchup123
pawel82
Ketchup123
Amg27
Ketchup dobrze , ze masz jeszcze czas wchodzić na sfd na bank tu jakieś dupy wyrywasz a teraz to już w ogóle jak usłyszą jaki jestes wierny i w zyciu od obcej baby nawet nr tel nie zabrałeś

Chłopie do mnie jak jakiś ziomek na masengerze napisał albo jakaś wiadomość spam przyszedł to nie już duoy pisza, no teraz jak na sfd siedzę to tak samo z dupami pisze jak tutaj coś pisze

To już trochę podchodzi pod chorą zazdrość...można być zazdrosnym ale wszytko ma swoje granice...

No to jest chore w Ch** ale nauczylem się już z tym żyć ale już mi to siadlo na łeb też nie mówię że ja jestem święty ale bez przesady

Nie dziwię się ile można takie coś znosić w końcu psycha siądzie...może jakaś sesja u psychologa pomogła by jej bo to do niczego dobrego nie prowadzi a wręcz przeciwnie...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-12-26 12:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Co Ty nie przemowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402043
Ketchup, jesteś najbardziej normalnym gościem na 3g jakiego znam. Reszta już pewnie nie żyje albo odstawili, ale serio piszę że nie ma z Tobą tak źle.
Tyle że kobita ma swoje wymagania i jak się okaże, że ma za duże to nic nie zrobisz. Dopasowanie w związku to jedno, podporządkowanie drugiej osobie to coś innego. Jak będziesz robił wszystko co Ona chce to i tak w końcu to yebnie
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Zaesze sie z zonka zastanawiamy po co ludzie sa w zwiazkach jak sie mecza.
Nie daja zyc sobie i innym.
Dla nie slub i zycie z kobieta to sama przyjemnosc to ma byc przyjemnie spedzone zycie a nie wyrok dozywotniej meczarni.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34852 Napisanych postów 89813 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 939896
Ketchup123
Co Ty nie przemowisz

Znam temat , kiedys to przerabiałem aż w końcu wszystko yebło i może nawet lepiej , człowiek już się tylko męczył w takim związku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22206 Napisanych postów 32720 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402043
Snara, ja to raczej w okolicach htz się bawię z dawkami. Ile menta i jak długo można lecieć żeby nie począć już kolejnej pewnie potomkini?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
snara
Zaesze sie z zonka zastanawiamy po co ludzie sa w zwiazkach jak sie mecza.
Nie daja zyc sobie i innym.
Dla nie slub i zycie z kobieta to sama przyjemnosc to ma byc przyjemnie spedzone zycie a nie wyrok dozywotniej meczarni.

Jesteśmy 12 lat razem ślubu nie mamy z początku było pięknie do narodzin właśnie, a czemu się mecze bo mała ma.4 latka zaczęła chodzić do przedszkola w.tym.roku a tak to znowu rok w plecy i nie wspomniałem że ona mieszka 160 km odemnie przed przeprowwdzka i teraz następny problem widywania z dzieckiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Dla dziecka to wszystko ale już doszło do mnie że nie ma to sensu się męczyć całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
blase83
Ketchup, jesteś najbardziej normalnym gościem na 3g jakiego znam. Reszta już pewnie nie żyje albo odstawili, ale serio piszę że nie ma z Tobą tak źle.
Tyle że kobita ma swoje wymagania i jak się okaże, że ma za duże to nic nie zrobisz. Dopasowanie w związku to jedno, podporządkowanie drugiej osobie to coś innego. Jak będziesz robił wszystko co Ona chce to i tak w końcu to yebnie

Ale moja kobieta przez 4 lata się w domu nie umie sobie znaleźć zajęcia i to przez to wszystko, do moich rodziców małej nie chce dawać żebyśmy gdzieś razem mogli wyjść na kolację, kino , saunę nic żadnych randek nic a to też jest potrzebne związkowi trzeba go pielęgnować a jej mama 160 km od.nas mieszka.tyloo.z.nia zostałi mała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium