SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
No właśnie temat jest ciekawy ale nie zglebilem jeszcze na tyle żeby się odnieść. W teorii powinno być tak ze gh powoduje zbieranie się wody właściwie wszędzie gdziesie da i to z kolei powodować czasem może ucisk na nerwy co w medycynie opisywane jest jako tzw fcarpal tunel syndrom czyli zespół cieśni nadgarstka.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Dawki predyspozycje i jak bardzo ciągnie wodę org na gh.
Milgamma podobno pomaga ale to Wit z grupy B mogą mieszać w morfo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
u mnie to jest na tyle duże ze nad ranem ból był dziś taki ze dałbym spokojnie z 6/10. W dzień to jest odczuwalne jako drętwienie i "prąd" np podczas ruszania nadgarstkiem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Dokładnie Gibonku o zcn chodzi. Nie każdy ma do tego predyspozycje niektórych łapie i bez gh innych na dużych dawkach.
Etiologii nie zgłębiałem ale chyba chodzi o zwężanie się kanału nerwowego i ucisk na nerw a wiadomo ze nadmierna retencja temu sprzyja.

Nigdy gh nie brałem ale wrzucając Mk tak puchne w pierwszych dniach ze nawet palce i dłonie jakieś nabrzmiałe aż ciężko pięść zacisnąć.

Słyszałem opinie ze zmniejszenie dawki na jakiś czas też pomaga żeby org się zaadoptował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Wody mam wyraźnie naciągnięte bo obwód nadgarstka w tym momencie podchodzi pod 20cm a mialem zawsze koło 18 chyba. Generalnie jest krata na brzuchu i skosy i jestem cały w żyłach(plecy, nogi, motyle, bary) ale te nadgarstki i palce trochę są spuchnięte. Skóra jak narazie trochę grubsza niż bym chciał

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
ziki2000
Od czego zależy to drętwienie bo szczerze nigdy nie miałem na hgh


Zespół cieśnią nadgarstka
Ręce cierpną, drętwieją
Mnie to osobiście tylko męczyło podczas jazdy na rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
siema mozna dzielić tabletki jesli jest podzialka i ogólnie jak nie mają podziałki np. Nac 1000 mg ma duże tabsy mogą podrazniać żołądek podzielone tabsy ?


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2022-12-14 12:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Można , ale chyba tematy pomyliłeś jak nie działy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jeśli nie są to tabsy o przedłużonym uwalnianiu (PR/CR), to można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Nac brać do posiłku czy po popijając wodą mam po angielsku opis tego nac słabo znam angielski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium