SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7295010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jak wskoczyła to dobrze nic nie trzeba dodawać. Odpoczynek od wysiłku będzie najlepszym lekarstwem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
Tak samo doktor mówił. Zastanawiam się jednak czy wybrać się prywatnie jeszcze i czy robić rezonans bo wczoraj miałem tylko rentgen. Pierwszy raz taka sytuacja. Kiedyś w 2 kolanie miałem zerwane wiezadlo ale to zupełnie inny ból i kolano jak bania na 2 dzień. Teraz 0 opuchlizny i jedynie lekki dyskomfort. Zastanawiam się po jakim czasie można będzie ćwiczyć nogi na siłowni A po jakim na boks ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
Skąd ci ktoś ma to wymyśleć kiedy noga będzie dobra, będziesz po samopoczuciu czuł i możliwościach lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
Wojmir28
KLAJTA
Wojmir28
Nandrolon bez pochodnej dht to przyczyną tego dlaczego większość osób skarży się na "zamulenie na dece"


To co byś sugerował dodać?
Bo sam będę na dd lub Npp leciał niebawem.




Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2020-10-02 10:56:03


Pochodna dht, cokolwiek co masz, na co masz, co dobrze czujesz.
Jak masz kasę prima, jak nie master, jak dobre provi, może być provi, można wino. Ja czuję w wuj różnice jak równoważe progestyny jakąś pochodna dht, ilość czy proporcje sam sobie dopasuj.


Weźcie nie straszcie typa, może będzie się czuł ok, po co dodatkowe środki, widzę że dorzucanie dalej w modzie, będzie się czuł źle to wrzuci dht, 100 testa 400npp lecialem i topka samopoczucie, ten master by mi tylko lipidy sp******ił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21791
Estron(e1) 20x ponad normę, a estradiol(e2) w normie, na bombie test master, ich i mini dawki letro do tego. Co może być przyczyną i jak można temu zaradzic(lekka retencja i ból sutkow) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Napisałem większość, napisałem ilość i proporcje dopasuj sam, zresztą Klajta ma zdaje się większy staż od Ciebie, więc jeśli wie, jakie dht na niego dobrze działa, to na cyklu z nandrolon em po jej dodaniu nawet jeśli mu nandro nie popsuje samopoczucia to na pewno dht poprawi. W moim mniemaniu dobre samopoczucie jest warte wielu pieniędzy i to ono warunkuje progres. Robisz coś, trening, trzymasz michę jak się dobrze czujesz nie potrzebujesz zajadać smutków żarciem, na treningu dasz z siebie więcej i pętla sama się nakręca. Co do lipidów to nie jest to powiedziane, że popsuje.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
matheo907
Estron(e1) 20x ponad normę, a estradiol(e2) w normie, na bombie test master, ich i mini dawki letro do tego. Co może być przyczyną i jak można temu zaradzic(lekka retencja i ból sutkow) ?


Tamoxem to sciagaj bo on e1 sciagnie w dol
Dal bym 60 mg kilka dni i zejscie na 40 mg na kilka dni i na 20 pozniej przeskok na exe
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
A nie no to jak ma większy staż to ok


Zmieniony przez - Biedaki w dniu 2020-10-02 13:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
Panowie prosze uzupelnic wiek w profilu!!!!
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Nie wiem czy wczoraj takie samo pytanie nie padło w Q&A na IG u Rębisia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium