SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
kazdy model lapka seria ma cos nie halo, jak z brykami np cos zawsze sie znajdzie idealu to raczej nie ma, jedna firma niecale 3tyg nowy polecial mi do serwisu i tak 4razy za 5 wymienili na nowy z czyms tam nowym dziala do dzisiaj,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
SięNiePoddawaj
acidm
Lenovo ,asus ,dell sa git .Acer i hp odpuszczamy.


Acer to teraz jeden z przodujących z dellem jest :)


To duzo sie zmienilo widze.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
U mnie ciagle dziala stary Hpek klocek taki ale jary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Ja mam Lenovo i jestem zadowolony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Kazdy producent wypuszcza dobre i zle modele, ale ogółem hp wypuszcza dużo gówna.Polecam ze swojej praktyczej strony lenovo , i asusa.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
acidm
Kazdy producent wypuszcza dobre i zle modele, ale ogółem hp wypuszcza dużo gówna.Polecam ze swojej praktyczej strony lenovo , i asusa.


No właśnie budżetowe Lenovo jest mega slabe, plastik że aż trzeszczy a ekran to pod kątem nic nie widać. Firma obnizyla lotu juz chwilę temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mam 4 lenovo 2 gejmingi i oprocz matrycy nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak każda marka ma lepsze modele droższe i te przeciętne tańsze wiec nie ma co porównywać , ze jeden model plastik a inny już kosmos . Są lapki za 2 koła a są tez za 6 tys . To tak jak z autami , kupisz za 20 koła i Będzie pulpit plastikowy a kupisz za 200 i będzie już skora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie kazda, Apple ma same dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
marianzulek
Nie kazda, Apple ma same dobre

Ale są tańsze modele (gorsze: elementy wykonania) i te nowsze droższe i lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium