SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Górny zakres wynosi 1500 pg/ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
14 krotnie przekroczone górne widleki to odpowiedź jest prosta
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Coś pomieszałeś. 1500 pg/ml to 1,5 ng/ml lub 150 ng/dl - wydaje się to dziwnie nisko jak na górne widły testosteronu. Rozumiem, że różne laby mają różne normy, ale nie aż tak.
"12 godzin po strzale z 25 mg propa moje stężenie testosteronu wynosi 25600 pg/ml." - 25,6 ng/ml to bardzo dużo jak na 25mg. Propa masz na pewno OK, ale wahania też będą solidne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Może wrzuc te wyniki lepiej tutaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3779 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205579
Wiad
Coś pomieszałeś. 1500 pg/ml to 1,5 ng/ml lub 150 ng/dl - wydaje się to dziwnie nisko jak na górne widły testosteronu. Rozumiem, że różne laby mają różne normy, ale nie aż tak.
"12 godzin po strzale z 25 mg propa moje stężenie testosteronu wynosi 25600 pg/ml." - 25,6 ng/ml to bardzo dużo jak na 25mg. Propa masz na pewno OK, ale wahania też będą solidne.


Z gornymi widelkami cos namieszal
Mysle ze przybil 125 mg propa i wyszlo mu 25600 pg/ml czyli 2560 ng/dl a norma przewaznie jest do ok 850-1000 ng/dl czyli osiagnal 2,5 x norma wiec to jest możliwe.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
2,5x jak najbardziej. 14x - wątpliwe. Zgadzamy się zatem, że namieszał (pg to raczej jednostka miary estro, a nie testo), a co do tego ile przybił... Też sądzę, że pomyłka... W ogóle ludzie - ogarnijcie się trochę. Chcecie rad, rozpisek, dyskusji, a "niechlujnie" podajecie podstawowe dane. Rozumiem, że teraz większość pisze na telefonie, gdzieś tam w trzęsącym autobusie czy tramwaju, ma dysleksję, pisze skrótami itd. No ale tu dyskutujemy o hormonach, bardzo delikatnej materii. To nie witamina C, że weźmiesz 100mg czy gram to nic się nie stanie... Niektórzy preferują 50 pg estro, a nie 100... Pikogram to 0,00000000001 grama.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Wiad
Coś pomieszałeś. 1500 pg/ml to 1,5 ng/ml lub 150 ng/dl - wydaje się to dziwnie nisko jak na górne widły testosteronu. Rozumiem, że różne laby mają różne normy, ale nie aż tak.
"12 godzin po strzale z 25 mg propa moje stężenie testosteronu wynosi 25600 pg/ml." - 25,6 ng/ml to bardzo dużo jak na 25mg. Propa masz na pewno OK, ale wahania też będą solidne.


Tak, przepraszam. Pomyliłem jednostki. Testosteron jest w ng/ml a estrogen w pg/ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Venomit
Macie jakies sprawdzone sposoby na ssanie / głód?
Zwlaszcza wieczorem, nie daje rady juz czasami…

Mam chrom


Melanotan. Wszytko co działa na glp-1.

Abstrah**ąc spróbowałem aviomarin przed siłka, daje radę pomaga, ale jakoś sprawia jednoczenie, że mniej chęci jest na treningu. Ale to pewnie dlatego, że działa antycholienergicznie. Lepsze to niż być jak przed bełtem. Choć z czasem mniej mi to doskwiera, organizm trochę się chyba przyzwyczaił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Helionus
Venomit
Macie jakies sprawdzone sposoby na ssanie / głód?
Zwlaszcza wieczorem, nie daje rady juz czasami…

Mam chrom


Melanotan. Wszytko co działa na glp-1.




Potwierdzam...jak za duze dawki i za dlugo MT2 jade to czuje sie "struty" i nic nie moge jesc. Rok temu tak sie zalatwilem ze przez caly dzien chcialo mi sie rzygac, a kolejne 3 dni jadlem 50% swojej normy bo nie wchodzilo mi zarcie. Myslalem ze sobie cos uszodzilem..jak po fecie jakiejs. Wstret do jedzenia.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
k***a zapomniałem melanotan schować do lodówki i 15 godzin leżał poza jak myślicie do smieci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium