SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7301637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wojmir28
snara
Wojmir28
Kanał pod mikroskopem puszczam sobie maratony i nie zawsze zapamiętam, pamiętam tak ocet jabłkowy nadużywany może uszkadzac mechanicznie żołądek, nie służy do zakwaszania żołądka, od tego jest pompa protonowa, a nie szamanizmy rodem z baśni snary, co do samej szkodliwości octu jablkowego, nikt nie będzie produkował go ze świeżych jabłek nawet eko, bio super, tylko ze


No i wszysko jasne pan bazuje na rysku
Pod mikroskopem no i wiecej nie mam pytan.

Dobrze ze sam w tej basni nie zyje :)

Co znawco zrobisz jak pod mikroskopem usuna z yt twoja wiedza i Swiat sie zawali :)


Mądrego zawsze dobrze posłuchać, żal Ci ściska zadek, że to nie Ty jesteś ten mądry na którego się lansujesz, a efekt jest odwrotny :)



To widze ze nie tylko ja tu h**owy znawca :)

A za to ty jestes kozak w h**j
Troche mnie nie bylo ale zgadzam sie z arkusem sam mowi do kogos o braku dowodow a oskarza o cos innego. Wbil sie nie wiadomo skad i sieje ferment. Siedze troche na forum wiec na bank zasugeruje sie wiedza i pomoca wyzej wymienionego. niz do kogos co non stop sie proje i uwaza swoja racje za najwazniejsza. Z kazdym tytuj mozna w sposob normalny porozmawiac tylko z panfm profesorem nie.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1066114-s5661.html#post-18775680

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
blase83
OazaToDobraWoda
xD Nie trolluj mnie, bo serio jescze tak zrobie ;d

Bierzesz zwykłą strzykawkę, wbijasz igłę na oko na te plus minus 13mm jak przy insulinówce i tyle. Tylko ciężej będzie w dużej pompce odmierzyć hcg przy podawaniu, warto wtedy rozrobić w większej ilości wody do zastrzyków czy co tam masz.

Ja zawsze zwykłą strzykawka bije , jak nie miałem igieł to i 07 podskornie się zdarzało dawać heh , zawsze rozposzczam w 2ml i 4 kreski to mam 1000j.m , 2 kreski 500j.m itp tak się nauczyłem i tak robię zawsze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Ketchup123
lodzianin1
W części przypadków ipp jest niezbędne, przy ipp warto dorzucić prokit trawienie robi się wtedy jak burza

Jak się zrobi niedokwasota Jak u mnie od ipp i ogólnie od zobojetniaczy kwasu solnego to prokit można sobie wsadzić, nic nie da próbowałem, profit zerowy z tego środka


A u mnie zadziałał idealnie a lecę 60 mg rano ipp dexilantu i 150 ranigastu na noc, dzień do nocy od chwili dorzuceniu prokitu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-11-21 21:57:05

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Ketchup123
lodzianin1
W części przypadków ipp jest niezbędne, przy ipp warto dorzucić prokit trawienie robi się wtedy jak burza

Jak się zrobi niedokwasota Jak u mnie od ipp i ogólnie od zobojetniaczy kwasu solnego to prokit można sobie wsadzić, nic nie da próbowałem, profit zerowy z tego środka


A u mnie zadziałał idealnie a lecę 60 mg rano ipp dexilantu i 150 ranigastu na noc, dzień do nocy od chwili dorzuceniu prokitu



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-11-21 21:57:05


Po ipp nie masz problemu z bakteriami i grzybami ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Jestem w trakcie leczenia cały czas, w styczniu kolejne badania bo mam zapalenie jakieś na przełyku i niedomykanie żołądka czy jakoś tak.
W styczniu kolejne gastro, i dalsze decyzję.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Jestem w trakcie leczenia cały czas, w styczniu kolejne badania bo mam zapalenie jakieś na przełyku i niedomykanie żołądka czy jakoś tak.
W styczniu kolejne gastro, i dalsze decyzję.


Poczytaj o grzybach soplowka jezowata
I tu mam fajny miks.Bardzo dobrz dziala na uklad pokarmowy.
Ja zamawialem z uk
Time health
Mushroom complex 6

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lodzianin kiedys pisalismy to od tamtej pory dalej walczysz z zolakiem itd

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Ale teraz juz pod kontrolą lekarska
Wziąłem się bo zaczęły mi czerwone lecieć i zalazo, i przez to zapalenie właśnie krew się saczy plus żylaki jeszcze doszły i krwawienia. Ale jutro mam zabieg barona i powinno być si a do stycznia również z zoladkiem powinno się już poprawić, jak nie to jakiś laser mi proponują aby bez operacji to zrobić
Starosc nie radość

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Ale teraz juz pod kontrolą lekarska
Wziąłem się bo zaczęły mi czerwone lecieć i zalazo, i przez to zapalenie właśnie krew się saczy plus żylaki jeszcze doszły i krwawienia. Ale jutro mam zabieg barona i powinno być si a do stycznia również z zoladkiem powinno się już poprawić, jak nie to jakiś laser mi proponują aby bez operacji to zrobić
Starosc nie radość


To grubo
Mam nadzieje ze ogarnietych doktorkow masz by kuku nie zrobili.

Uwazaj bo czesto przy takim leczeniu
Mozna grzybic sie nabawic a to czesto jest pomijane.
Zdrowka zycze

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Snara
Ja lecę ipp już dłuższy czas . Co masz namyśli
O tych grzybach ??
Czy można się nabawić grzybicy ??
Np skory ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium