SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7271155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Ja tam za to ostanio pierwszy raz rybke z twoich stron zrobilem - zebacza. Jakos nigdy mi w lapy wczesniej nie trafila. W grubej panierce - peterda. Tylko ponoc tylko minus taki, ze w rtec bardzo bogata.

Z tego co wiem to zebacze zyja na duzych glebokosciach i czystych wodach i fiordach Norweskich.
I nie slyszalem o rteci a z tego co wiem to tunczyki maja najwiecej .

A zebacz i ryby z tych gatunkow kupuje swieze filety i sie zgodze kozak.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja w czwartek w Polandii kupilem, swirzy (? ) filet w lidlu. Poczytalem, gdzie zyja ale ta rtec jko glowny minus byla wymieniona Codziennie nikt nikomu nie kaze jesc BTW. Zaladki gesie tez byly - gulasz zayebisty mi wyszedl.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Ja w czwartek w Polandii kupilem, swirzy (? ) filet w lidlu. Poczytalem, gdzie zyja ale ta rtec jko glowny minus byla wymieniona Codziennie nikt nikomu nie kaze jesc BTW. Zaladki gesie tez byly - gulasz zayebisty mi wyszedl.


Teraz to wszystko ma jakis syf.
No chyba ze jak jade sam na dzikie stawy torfowe to z tych stawow zdrowa i czysta rybka,liny,szczupaki,okonie,wegorze.

Ale to w sezonie a teraz musze kupowac ale i tak ryby to chyba i tak najzdrowsze mieso .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 108 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24959
Ryby ze zbiorników zamkniętych są najgorsze no i wegorz okoń też nie są dobre ze względu na rtęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
krzykacz
Anatomia się kłania.

jak pan taki mondry to mozna udzielic informacji, zamiast pisac puste zdania, ale akurat wiem gdzie ma przyczep klatka, chodzi o to ze krwiak jest tylko w polowie bicepsu nie ma nigdzie indziej, stad pytanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Rapid34
Ryby ze zbiorników zamkniętych są najgorsze no i wegorz okoń też nie są dobre ze względu na rtęć.

O czym ty piszesz o stawach hodowlanych.

Bo tam gdzie ja lapie to srodek lasu stawy torfowe,pierwsza klasa czystosci a ty ze rtec okon ma i wegorz

22 lata ryby lapie nawet w zawodach startowalem i takich hitow nie bylo a tu takie nowosci


Zmieniony przez - snara w dniu 2020-01-12 20:43:40
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Wojmir28
snara
Wojmir28
A jednak bpc ma coś wspólnego z hormonem wzrostu. Zwiększa ekspresję jego receptorów. Więc do hormonu warto używać bpc, synergistyczne działanie.


Czy cos wspolnego ma ?
Tylko co bo nie spotkalem sie by pbc mialo wplyw na gh i igf .

A ze synergicznie to tak ale z gh wiekszosc srodkow tak dziala .


Przecież napisałem, czytaj na spokojnie każde słowo, zwiększa ekspresję receptorów gh, więc gh po zadokowaniu do swojego receptora co nam da? Więcej igf, bijąc, czy nie gh zwiększy się igf, a na hormonie jeszcze bardziej. Poza tym samo bpc ma wiele innych benefitow, można dawać pod język. Niebawem to wszystko sam sprawdzę, ale przesłanki są obiecujące.

Obyś się nie rozczarował jak ja.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
ryba266
Wojmir28
snara
Wojmir28
A jednak bpc ma coś wspólnego z hormonem wzrostu. Zwiększa ekspresję jego receptorów. Więc do hormonu warto używać bpc, synergistyczne działanie.


Czy cos wspolnego ma ?
Tylko co bo nie spotkalem sie by pbc mialo wplyw na gh i igf .

A ze synergicznie to tak ale z gh wiekszosc srodkow tak dziala .


Przecież napisałem, czytaj na spokojnie każde słowo, zwiększa ekspresję receptorów gh, więc gh po zadokowaniu do swojego receptora co nam da? Więcej igf, bijąc, czy nie gh zwiększy się igf, a na hormonie jeszcze bardziej. Poza tym samo bpc ma wiele innych benefitow, można dawać pod język. Niebawem to wszystko sam sprawdzę, ale przesłanki są obiecujące.

Obyś się nie rozczarował jak ja.


Ale z czym konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Z bpc

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
No wiem tylko w jakim aspekcie :D

Jak kupię 3-4 butle bpc to nie zbiednieję, zresztą piłem to już i chyba coś pomogło na kiszki, no przynajmniej ten wydęty bandzwoł po trenie jakoś zniknął w trakcie brania, nie wiem czy dokładnie to miało wpływ, ale może miało. Poza tym działa chyba na dopaminę, albo na neuroprzekaźniki fajnie, bo również po trenie zeszło ze mnie to takie dziwne znieczulenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium