SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ketchup123
Powiedz mi tobie w tym momecie chodzi o dawkę czy o czas ? Bo 600mg to nie jest jakiś kosmos a badania to już wogole mam eleganckie , watroba 1x norma profilaktyka 100% lipidy jak tu wrzuciłem to chyba nikt nie uwierzył że tyle na trenie cisne


To masz dobry organizm do kokszenia
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Krzychu79
Teraz jak pozylem troche na tescie ponizej normy i drugi miesiac w srodku normy to najbardziej mi sie marzy przyplyw endorfin na metce, albo trenie wlasnie

Myslalem , ze jakieś egzotyczne wakacje i dwie blondynki a Ty k***a z trenem wyjezdzasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Na trenie to chyba tylko na początku, potem to już kamień nie człowiek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Minusem trenu jest ze potrafi zjechac jelita, i wtedy jest duży problem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
pawel82
Dla każdego co innego...dla mnie tren spoko , pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę , tylko u mnie spisuje się mniejsza dawka a dłużej, saidów prawie zero a robi elegancką robotę...


U mnie dokładnie tak samo.
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Tak dalej sa osoby ktore tak robia

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Ketchup123
Powiedz mi tobie w tym momecie chodzi o dawkę czy o czas ? Bo 600mg to nie jest jakiś kosmos a badania to już wogole mam eleganckie , watroba 1x norma profilaktyka 100% lipidy jak tu wrzuciłem to chyba nikt nie uwierzył że tyle na trenie cisne


To masz dobry organizm do kokszenia


Ja tez tak myslalem a trenu bilem 1g i inne zabawki i bylo fajnie przez 3 lata

A jak j**lo to juz nie bylo fajnie tylko umnie tez pech byl bo soki to tylko byl jeden z elementow destrukcji
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
snara
Krzychu79
Ketchup123
Powiedz mi tobie w tym momecie chodzi o dawkę czy o czas ? Bo 600mg to nie jest jakiś kosmos a badania to już wogole mam eleganckie , watroba 1x norma profilaktyka 100% lipidy jak tu wrzuciłem to chyba nikt nie uwierzył że tyle na trenie cisne


To masz dobry organizm do kokszenia


Ja tez tak myslalem a trenu bilem 1g i inne zabawki i bylo fajnie przez 3 lata

A jak j**lo to juz nie bylo fajnie tylko umnie tez pech byl bo soki to tylko byl jeden z elementow destrukcji


Niestety. Ktos moze myslec, ze jest idealnie - e2, hematokryt, lipidy, cisnienie. A tu Cie nagle od doopy strony cos atakuje. I sie zaczyna gastroskopie, kolonoskopie itd.
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tam już nima co oglądać .....
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
snara
Krzychu79
Ketchup123
Powiedz mi tobie w tym momecie chodzi o dawkę czy o czas ? Bo 600mg to nie jest jakiś kosmos a badania to już wogole mam eleganckie , watroba 1x norma profilaktyka 100% lipidy jak tu wrzuciłem to chyba nikt nie uwierzył że tyle na trenie cisne


To masz dobry organizm do kokszenia


Ja tez tak myslalem a trenu bilem 1g i inne zabawki i bylo fajnie przez 3 lata

A jak j**lo to juz nie bylo fajnie tylko umnie tez pech byl bo soki to tylko byl jeden z elementow destrukcji


Niestety. Ktos moze myslec, ze jest idealnie - e2, hematokryt, lipidy, cisnienie. A tu Cie nagle od doopy strony cos atakuje. I sie zaczyna gastroskopie, kolonoskopie itd.


Bo jeszcze pare lat temu nikt nie mowil o.jelitach.

Kazdy ze jak cos z brzuchem to probowali leczyc zoladek .
A w sumie zaleczali dolegliwosci zoladkowe a niszczone byly jelita.
W polsce jest bardzo mala wiedza o jelitach a za granica to juz zero.
Ruscy maja duza wiedze i.dobre leki i suple

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium