SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Martow
Czy jak wyjde z mostku na cykl i zaczne redukcje to wroci to nabicie typowe dla saa, czy najlepiej podbic kalorie chwilowo?


To dużo zależy od tego jak to redu będzie wyglądało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Martow
Przy jakich srodkach macie kloppoty ze snem, u mnie zaczynajal sie przy wszelich nandrolonach. Planuje wejsc na masteron i boje sie, ze tu tez moze byc problem


Odstawiłem energole i śpię duuuuzo lepiej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
stranger54
Msoko65
Od kilku miesięcy mam fascykulacje mięśni zaczęło się pod koniec redukcji(28kg 7msc)

Łydki wyglądają jakby cos pod skora chodziło , kilka razy dziennie tez mnie złapie taki szybki skurcz w losowym miejscu na ciele który nie sprawia bólu - czuje po prostu ze cos tam puknie parę razy.

Tarczyca ok , sód wapń magnez potas ok
B complex leci ciagle.Gdzie tu szukać przyczyny ? Bo google to mnie juz w ciężkie choroby neurologiczne pakuje ;)


Ja bym jednak dla świętego spokoju neurologa odwiedził, ale to moje "zboczenie". Ostatnio pochowałem teścia na SLA i niestety tak to się zaczynało. Później zanik mięśni

Moja Matula choruje na SM i nawet ten argument do mojego rodzinnego nie przemówił żeby dac skierowanie do neurologa..Jak PAN ćwicysz to jest to normalne.No chyba nie.Pójdę prywatnie niedługo, bo pomysły mi się kończą co zbadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 332
Panowie,
Co sądzicie o dodatku małych ilości deki do enan / tren ( 300 / 150 week ) aby wzmocnić stawy?
Jestem po masterze ostatnimi czasy i moje stawy umierają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Deka nie wzmacnia stawów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 332
To wiadomo :p ostaryna prędzej. Swoją drogą, co myślisz?
Chodzi mi o ich smarowanie. Łodzianin kiedyś pisał, ze jego ratuje tylko deka i jakoś mnie to kiedyś zaintrygowało. Leciałem do niedawna master i naprawdę stawy słabo słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
U mnie deka wbrew niby badaniom się sprawdza ,plus ostatnimi razy z osta bardzo
Ważne też jest estro
Oraz rozgrzewka która olewa 95% ludzi
Jedna seria 15 powt na małym obciążeniu czy pół.minuty wymachow ramionami nie nazywamy rozgrzewka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 332
Widzisz tylko u mnie problem jest inny.
Trening wchodzi perfekcyjnie. Ale poszedłem luźno pograć ze znajomymi w piłkę i kolana są opuchnięte, bolą, nie umiem ich zginać. Nie mam pojęcia co się tam odwaliło ale drugi raz już mam taką sytuację po grze w piłkę.
Cardio mogę robić na lajcie i jest git.

Łodzianin, a powiedz co sądzisz o dorzuceniu właśnie tej deki do trenu?
Powiedzmy 50 mg per strzał ( bije co 2 dni )


Zmieniony przez - AntonyHopkins w dniu 2024-02-14 20:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Biłem deke z trenem ale wysoko dawkowane ,zaszkodzi nie zaszkodzi a czy pomoże testuj
Może ciut bardziej prolke ciągnąć, a kolana się pewnie przeciążyły bo dawno nie miały takiego "wysilku" ja po przerwie od jakiś sw wróciłem do treningów we wrześniu to pierwsze tyg byłem cały połamany % i wszystko mnie bolało
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
AntonyHopkins
Widzisz tylko u mnie problem jest inny.
Trening wchodzi perfekcyjnie. Ale poszedłem luźno pograć ze znajomymi w piłkę i kolana są opuchnięte, bolą, nie umiem ich zginać. Nie mam pojęcia co się tam odwaliło ale drugi raz już mam taką sytuację po grze w piłkę.
Cardio mogę robić na lajcie i jest git.

Łodzianin, a powiedz co sądzisz o dorzuceniu właśnie tej deki do trenu?
Powiedzmy 50 mg per strzał ( bije co 2 dni )



Zmieniony przez - AntonyHopkins w dniu 2024-02-14 20:11:31

To teraz sam sobie odpowiedz na czym polega gra w piłkę ;) kopiesz piłkę, obciazasz staw tym kopnięciem. Ruch nie jest naturalny. Więc to że trenujesz, kręcisz cardio nic co nie da. Piłka jak każdy sport, musisz się przygotować by go uprawiać. Rozgrzewka, luźna klepanka itd;) a ja dam rękę uciąć że biegaliscie i kopaliscie jakby mecz był o jakiś puchar xD masz sam odpowiedź, przeciążył
es;)

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium