SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7307763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
biotech juz byl kilka razy sprawdzany i cos tam nie trybilo w skladzie... mi smakowal bardzo koks a mam suple od kumpla ze sklepu po hurcie, i ten biotech nawet kosztowal mnie tyle za puche co kot naplakal to tez sie zdziwilem... ale firma opycha dobrze ich suple, w samym centrum dublina 2 bodajze wegrow ma sklep tylko biotecha i prosperuje od ponad 10 lat.

optimum nutrition ma ten sam surowiec co trec i troche wiecej trzeba zaplacic ale wiadomo, ze jest co ma byc, ja ogolem nie przepadam za ON, bo ich smaki sa dla mnie tragiczne, zreszta tak samo jak i treca
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Az strach tu na forum zapytać o bialka sfd/K** raz ze firma wlasna i wiadomo... (Jak cos to pw )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ale czemu strach? co bylo to bylo, bo z tego co kojarze, to wpadki mialy obie firmy i obie sie podobno poprawily


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/9/2019 2:31:43 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Smieje sie, poza tym nigdy nie widzialem zeby ktos "ogarniajacy" polecal te firmy, zawsze jakies treki, on itd słyszę. A ja sie nie znam bo nigdy nie jadlem proszkow a czas troche podbic bialko jednak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
lordknaga
ale czemu strach? co bylo to bylo, bo z tego co kojarze, to wpadki mialy obie firmy i obie sie podobno poprawily



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/9/2019 2:31:43 PM


Konkurencja wpadek nie miała właśnie na żadnym produkcie ;)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
I dlatego niestety nie mam zaufania do allnutrition/sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
Wojmir28
lordknaga
ale czemu strach? co bylo to bylo, bo z tego co kojarze, to wpadki mialy obie firmy i obie sie podobno poprawily




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/9/2019 2:31:43 PM


Konkurencja wpadek nie miała właśnie na żadnym produkcie ;)


nie miala myslalem, ze cos z soja na rzeczy bylo... np. te sosy zero od nich to przec**j byly, nigdy smaczniejszych nie jadlem.

nikt nie poleca, polecaja tylko ci, co maja placone za polecanie, ja tam wole te budzetowe jak myprotein, zreszta sam uzywam az wpc, preworkout jakis(tutaj za kazdym razem inny - firmowy) no i bcaa dla smaku w czasie treningu a witaminy itd, jednak wole doplacic do czegos pewniejszego, ale znam osobiscie od groma osob, co tylko trec czy olimp i to wszystko od nich. w sumie malo kto sie bedzie chwalil tym, za kupuje najtansze suple, dzisiaj kazdy burzuj
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
no wlasnie isolat z myprotein wcale nie taki budzetowy porównując do w/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ja zawsze kupuje na promo, idzie w cholere taniej wychaczyc, pamietam ze srednio placilem jakos 70-75eu za 5kp wpc a za wpi(kiedys mieli 4kg torby, teraz widze tylko 2.5kg) 4kg cos kolo 75-80

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Ja tam testuje budżetowe białka, choćby z czystej ciekawości. Teraz kończę pure z Vit24 i żadnego dyskomfortu na kichach a cena bardzo przystępna, wcześniej WPA (przed kupnem nie wiedziałem, że jest taki rodzaj) z Ecomax, cena jeszcze lepsza i również spoko. Z tym, że toleruje większość białek, bez jakichś problemów z bebechem. Jedno po którym sadziłem, że aż firanki w pokoju żółkły to było jakieś białko jajeczne ale nie pamiętam już, bo dawno temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium