SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7294251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
meirii
Kontynuujmy temat o masterze bo ciekawy jestem.
Ja dopiero pierwszy raz lece mastera.
Leciała fiolka mastera P ale przeszedłem na mastera E ze względów ekonomicznych noi jednak wolę mniej kłucia.
Jakie dawki stosujecie pod mase a jakie pod redu? Co do mastera na redu dorzucacie (oprócz t3 i clenu) bo jednak wolę zadbać o serducho. A tarczycę mam szybką. Yoha słyszałem że wodą podlewa. A sally? Albo mniejsz dawki trenu? Napiszcie z praktyki kto może bo od polowy maja planuję redukcję.


Pod mase nie uzywam a jedynie na redukcji dawki 600-800mg week.
Do red do mastera ECA gh no i moze byc t3.
Trenu raczej bym nie stsowal jak nie startujesz ale jak chcesz to mozesz
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113998
snara
Ip6 ktos dluzej stosowal ?
Czy warto ?

Ja stosowałem i stosuję do teraz(będzie szło juz 4 opakowanie),jedyna rzecz prócz upustów krwi,która poprawiła mi wyniki morfologii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Słuchaj w policji to może Ty pracujesz. Żeby zakończyć tą denną rozmowę. Wątek ten służy wymianie poglądów i jest nieco luźniejszy w swojej formie co chyba nikomu specjalnie nie przeszkadza. Ty wiele razy poruszasz tutaj tematy nie związane ściśle z wątkiem głównym czyli pokonywaniem stagnacji. Osobiście nie mam nic do tego. Natomiast śmieszy mnie ,że będziesz tutaj zwracał uwagę innym. Jeśli masz ochotę porozmawiać zapraszam na priv. EOT
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
17kamil175
snara
Ip6 ktos dluzej stosowal ?
Czy warto ?

Ja stosowałem i stosuję do teraz(będzie szło juz 4 opakowanie),jedyna rzecz prócz upustów krwi,która poprawiła mi wyniki morfologii.


I o to mi chodzilo!
Dzieki

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Harold
Słuchaj w policji to może Ty pracujesz. Żeby zakończyć tą denną rozmowę. Wątek ten służy wymianie poglądów i jest nieco luźniejszy w swojej formie co chyba nikomu specjalnie nie przeszkadza. Ty wiele razy poruszasz tutaj tematy nie związane ściśle z wątkiem głównym czyli pokonywaniem stagnacji. Osobiście nie mam nic do tego. Natomiast śmieszy mnie ,że będziesz tutaj zwracał uwagę innym. Jeśli masz ochotę porozmawiać zapraszam na priv. EOT


Jak nie pisalem na temat to zwrucono mi uwage i przestalem pisac.
Tyle w temacie.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
No i pasuje. I nie obrażaj przez internet bo nigdy nie wiadomo z kim rozmawiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Harold
No i pasuje. I nie obrażaj przez internet bo nigdy nie wiadomo z kim rozmawiasz.

Czlowieku daj se na luz nikogo nie obrazam to po pierwsze.

A to ty nie wyjezdzaj z takimi tekstami ze nie wiadomi z kim rozmawiasz :)

Tak jestes szefem Hells Angels na polske i mnie dojedziesz :)
A z nudow na sfd siedzisz

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nie jestem zadnym szefem ale dla mnie pisanie do kogoś ze pracuje w policji to lekka obraza. Nie sądzisz ? I pisałem jak chcesz kontynuować to priv. Koniec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Harold
Nie jestem zadnym szefem ale dla mnie pisanie do kogoś ze pracuje w policji to lekka obraza. Nie sądzisz ? I pisałem jak chcesz kontynuować to priv. Koniec


Dla ciebie obraza dla innych zaczczyt.
Ludziom nie dogodzisz.
Nie pisalem zeby cie obrazic a jedynie ze szperales w tym co pisalem a tak robia z kryminalnej.
Ok koniec bajery

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Dajcie sobie panowie luzu,nie ma wątpliwości że ten wirus wpływa na nasze życie, treningi i formę
Bynajmniej w Polsce, nie wiem jak tam Snara u ciebie ale u nas jest wszystko zamknięte na klodke i za szybko to się nie zmieni. Ja dzisiaj odbieram rower z naprawy i czekam na gumy do ćwiczeń . U nas jest taka panika ze nawet nie możesz zapłacić aby w jakimś hotelu potrenowac.wszystko zamknięte na amen plus wiadomo jest panika co będzie dalej. Tak więc wpływa to w sposób pośredni i bezpośredni na każdego z nas. Sam oglądam wiadomości i patrze jak to się rozwija i co będzie dalej. Liczę tylko ze sobie szybko z tym poradzą i szybko o tym zapomnimy i będzie można wrócić do normalności.
Luźniej trochę panowie bo stresów mamy pod dostatkiem. Zdrowia!!!!
5

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium