SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
No ja tak 6-8 tyg przed startem wrzucałem takie combo. Dopiero przy niskim bf ma to sens. I przy winie nie licz na takie efekty jak przy mecie czy antku, bo to zupełnie inne środki. Wzrost siły będzie czuć szybko, ale efekty wizualne na pewno nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Spoko na ten rok nie przewiduje aż takiej wycinki a wiec może zamiast wina dodam Antka

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Hej,

w trakcie łykania warto zrobić GGTP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Łykania orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Siewca Wiatru
Czytając sobie opisy w trakcie bomby i bez hcg mamy odcięte lh / fsh. A nasze pleminki pp prostu się nie ruszają. Albo są strasznie ospałe. Pytanie tylko jak to wygląda podczas stosowania HCG które jednak odpala nam oś podwzgórze i przysadkę którą jednocześnie gasimy. Szkoda że nie ma badań na koksiarzach. To że myszy coś odpali nie oznacza że u mnie będzie tak samo. Często spotykam się ze stwierdzeniem że po tylu latach bez HCG raczej jestem na tyle uszkodzony że już nigdy sam się nie odpalę.


Dasz HCG. Może bez problemu odpalić mi odpaliło i to sporo razy :) a na bombie 16 l

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72973
Podpowiedzcie jakie igly insulinowymi kupić. Chcę zacząć wbijać insulinowymi w uda/poslad. Do tej pory używałem 0.5 lub 0.6 do saa lub HCG. Czasami iniekcje są uciążliwe i ciężko wbić gwoździa w noge. To dla mnie nowy temat więc wolę podpytać. Czy igły będą pasowały do normalnych strzykawek ? Jakie igly kupić. Dzięki za podpowiedzi.

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Igły Nipro 0.45x13
Pasują do normalnych.
Iniekcje udo/bark/najszerszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ziki2000
F1.08
Czy na MENT mieliście spadki cukru? Czy słyszeliście, aby MENT tak działał?


Nie miałem i nigdzie nie pisali o tym


U mnie brak a kontrola stała.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ziki2000
Ktoś łączył test/tren/wino/master
Jak odczucia ?:)


Tak bdb blend.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Harold
Co do skutków ubocznych spirali..
Poza troszkę obfitszym lub wydłużonym krwawieniem nie słyszałem o żadnych innych ale też nie wgłębiałem się w żadene badania statyczne na ten temat.


W moim otoczeniu popularne ubocznych brak.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium