SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7365641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364879 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670349
%%%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364879 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670349
Nie wprowadzaj zamieszania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 549 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5906
Ale w tym artykule właśnie obalono mit, że lepiej brać leki na nadciśnienie wieczorem

"W ciągu pięciu lat 3,4 proc. osób przyjmujących leki na nadciśnienie wieczorem było hospitalizowanych z powodu zawału serca, udaru mózgu lub zmarło z powodu choroby sercowo-naczyniowej. Wśród osób przyjmujących leki na nadciśnienie rano odsetek ten wynosił 3,7 proc.

Naukowcy uznali, że wyniki tego badania są sprzeczne z tym, co ustalono do tej pory, czyli z faktem, że większą korzyść mamy z przyjmowania leków na nadciśnienie wieczorem."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Używam 3ml strzykawek I zastrzyki robię pon Sr pt. Jako że mi trochę miejsca w rakiecie brakuje, 5ml trochę nieporadne i więcej soku to większe stany zapalne etc, a średnio chce mi się pamiętać kiedy wypada co 2 dzień zwłaszcza że branża morska i dużo podróżuje i czasem zapomni się strzał to potem ladwo sobie policzyć że wypadł, więc wpadłem na pomysł żeby zrobić strzały 4x w tyg np pon Sr pt sobota. Też myślicie że to najlepsze rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
co bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 668 Napisanych postów 1092 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40189
Hejchaczi
Używam 3ml strzykawek I zastrzyki robię pon Sr pt. Jako że mi trochę miejsca w rakiecie brakuje, 5ml trochę nieporadne i więcej soku to większe stany zapalne etc, a średnio chce mi się pamiętać kiedy wypada co 2 dzień zwłaszcza że branża morska i dużo podróżuje i czasem zapomni się strzał to potem ladwo sobie policzyć że wypadł, więc wpadłem na pomysł żeby zrobić strzały 4x w tyg np pon Sr pt sobota. Też myślicie że to najlepsze rozwiązanie?

Telefon masz, ustaw przypomnienia co drugi dzień ;) ja tak mam od ponad roku i nigdy się nie zapomniało ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364879 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670349
Hejchaczi
Używam 3ml strzykawek I zastrzyki robię pon Sr pt. Jako że mi trochę miejsca w rakiecie brakuje, 5ml trochę nieporadne i więcej soku to większe stany zapalne etc, a średnio chce mi się pamiętać kiedy wypada co 2 dzień zwłaszcza że branża morska i dużo podróżuje i czasem zapomni się strzał to potem ladwo sobie policzyć że wypadł, więc wpadłem na pomysł żeby zrobić strzały 4x w tyg np pon Sr pt sobota. Też myślicie że to najlepsze rozwiązanie?


Ja zawsze wszystko upraszczam jak.mam coś bić co 2 dni biję pon,sro,pia większe ilości, hcg biję zawsze 1 każdego miesiąca itd
No chyba że idzie np.ment gdzie iniekcja jest co dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364879 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670349
Mind f***er
Ale w tym artykule właśnie obalono mit, że lepiej brać leki na nadciśnienie wieczorem

"W ciągu pięciu lat 3,4 proc. osób przyjmujących leki na nadciśnienie wieczorem było hospitalizowanych z powodu zawału serca, udaru mózgu lub zmarło z powodu choroby sercowo-naczyniowej. Wśród osób przyjmujących leki na nadciśnienie rano odsetek ten wynosił 3,7 proc.

Naukowcy uznali, że wyniki tego badania są sprzeczne z tym, co ustalono do tej pory, czyli z faktem, że większą korzyść mamy z przyjmowania leków na nadciśnienie wieczorem."


Potrafię czytać że zrozumieniem,ale większość badań sugeruje branie na noc .Jednak chyba nie ma to większego znaczenia ,ważne aby systematycznie plus minus o tej samej godzinie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 563 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15763
krzykacz
Michass90
LevelPl
prz1993
Niee ipp nie rusza z dobrych kilka lat. Oral bpc leci 300mg, mogę zwiększyć. Maslan sodu też leci 2 tabs tego forte z sfd, probiotyki z sfd, ale mam vivo jak coś. Prokit tez mam na stanie, nie pomyślałem o tym.

Przemo a jak sen i regeneracja?
U mnie apetyt zawsze siada przy zarwaniu paru nocek ;) pamiętam że u Ciebie były bramki więc zegar rozregulowany ;) napewno to przyczyna główna nie będzie ale oprócz rad kolegów spróbuj parę dni luzu od treningu + zdrowy sen ;)1


U mnie w oststnich dniach jest dokładnie to samo nocki zarwane , apetyt wtedy pada , i człowiek chodzi jak zombie ten tydzien mialem tak zajechany praktycznie bez snu i naprawdę zle funkcjonuje


I nie odeśpisz już tego, tak samo nie wyśpisz się na zapsa.
Z fizjologicznego pktu widzenia, zarwana nocka nie do odrobienia pod kątem zdrowia.


Ja się z tym nie zgodzę. Pracuje czasem nocami i nie wyobrazam sobie nie "odespać" tego w ciągu dnia. Pełny cykl snu to ~1, 5h i jak skończę wcześnie rano służbę to zawsze te 3godziny snu przynajmniej wpada inaczej słabo się funkcjonuje. Odsypianie pełnych cykli snu wciągu dnia jak najbardziej ma sens żeby uzupełnić niedobory z nocy. Niektórzy mówią że nie odsypiaja za dnia bo potem nie moga spać w nocy ale suplementujac melatonine która jest must have przy takim trybie życia można zachować cykl dobowy w jakims stopniu i potem normalnie przespać noc. Nie wyśpisz się na zapas ale kcal jak nie dojesz to też możesz dać w kolejnym dniu troche więcej żeby powiedzmy tygodniowy surlpus zachować. Nie mówię ogólnie o spaniu na siłę czy zapas ale uzupełnianie niedoborów snu pełnymi cyklami i drzemkami jak organizm się tego domaga to jedyna opcja minimalizowania skutków ubocznych zarywania nocek. Ja np ostatnio dwie nocki zarwane w pracy, słabe odespane a potem kolejny wieczór, dwa piwka wpadly i wieczór się przeciągnął a rano wstać trzeba było to już jak zombie byłem to kolejnego dnia sen zimowy 9h wpadł i po tym jak nowo narodzony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94880 Napisanych postów 364879 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670349
Po prostu sobie śpisz ale nie da się odespać zarwanej nocy niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium