SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

czy pomoże mi ktoś z wydobyciem roztworu r-HCG z aplikatora? Trafiłem na wadliwy model i nic nie idzie po ustawieniu 250 na wyświetlaczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
diablo1
Mostek robi się po to aby organizm odpoczął od środków, poprawić parametry zdrowotne ewentualnie odpoczac psychicznie.
Ty chcesz mostek a kombinujesz aby dodawać co rusz następny środek.
Daj samego teścia lub teścia z na prawdę mała dawką długiego mastera lub provironu w zależności co lepiej na Ciebie działa i starczy.
Mostek na jednym/dwóch środkach w małych dawkach albo bomba na kilku środkach z małymi dawkami, to jest roznica.

Myślałem o 150-200 teścia i 100-50 mastera tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Sector27
Egon33
Sector27
Panowie, jeżeli odpuścić sobie pomysł o dodaniu Primy lub Mastera na mostku. To czy warto do, powiedźmy 175-200mg teścia/tyg dać Provi? Jeżeli tak to ile, waszym zdaniem?


Jako dht długi master wychodzi najlepiej finansowo , provi na mnie średnio działa i 50 min

Tylko zastanawiam się ile go dać na mostku? Żeby nie było przerostu treści nad formą. Myślę że Ostarine też można dorzucić?


na ile chcesz ten mostek dac i po co? jezeli chcesz dac sobie i organizmowi odpoczac, to wez sobie na start przybij te 150enana ew i po 2 tygodniach zrob badanie czy masz testosteron pod gorna granica i sobie odpoczywaj?

nie mam pojecia jak mostek dac z hcg, bo nigdy sam nie robilem i nie wiem ile ja bym potrzebowal testa tygodniowo i ile hcg bic.

jak chcesz sobie zejsc, zeby np. zoaszczedzic funduszy czy nie wiem co? to po co kombinowac, jak na moje to poprostu obnizenie dawek... nie mam pojecia po co dokladac jakies primy i mastery czy provi? jak kilka stron wstecz, moza jeszcze 100 deczki dolozyc na stawy

ja jak robie mostek(bo pytasz ludzi, ktorzy tego troche przerobili?) to daje 0.4 enana podzielone na 2 szoty tygodniowo i wtedy mam testosteron pod gorna granice i tak sobie kilka/nascie tygodnie siedze, ale tez emeryt jestem, to mi nie zalezy na jakiejs mega masie i spadkow sie nie boje, chociaz tych nie mam, poprostu jakosciowo te mieso nie jest takie samo jak na kilku srodkach i poprawym zywieniu/treningu.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
lordknaga
Sector27
Egon33
Sector27
Panowie, jeżeli odpuścić sobie pomysł o dodaniu Primy lub Mastera na mostku. To czy warto do, powiedźmy 175-200mg teścia/tyg dać Provi? Jeżeli tak to ile, waszym zdaniem?


Jako dht długi master wychodzi najlepiej finansowo , provi na mnie średnio działa i 50 min

Tylko zastanawiam się ile go dać na mostku? Żeby nie było przerostu treści nad formą. Myślę że Ostarine też można dorzucić?


na ile chcesz ten mostek dac i po co? jezeli chcesz dac sobie i organizmowi odpoczac, to wez sobie na start przybij te 150enana ew i po 2 tygodniach zrob badanie czy masz testosteron pod gorna granica i sobie odpoczywaj?

nie mam pojecia jak mostek dac z hcg, bo nigdy sam nie robilem i nie wiem ile ja bym potrzebowal testa tygodniowo i ile hcg bic.

jak chcesz sobie zejsc, zeby np. zoaszczedzic funduszy czy nie wiem co? to po co kombinowac, jak na moje to poprostu obnizenie dawek... nie mam pojecia po co dokladac jakies primy i mastery czy provi? jak kilka stron wstecz, moza jeszcze 100 deczki dolozyc na stawy

ja jak robie mostek(bo pytasz ludzi, ktorzy tego troche przerobili?) to daje 0.4 enana podzielone na 2 szoty tygodniowo i wtedy mam testosteron pod gorna granice i tak sobie kilka/nascie tygodnie siedze, ale tez emeryt jestem, to mi nie zalezy na jakiejs mega masie i spadkow sie nie boje, chociaz tych nie mam, poprostu jakosciowo te mieso nie jest takie samo jak na kilku srodkach i poprawym zywieniu/treningu.

Pełen, konkret, dzięki.
Chcę odpocząć od ciężkich treningów. Rozładować CUN (to jest główny cel). Dla tego nie widzę sensu ładować spore dawki.
No i zmienić podejście do swoich cyklów.
DHT chciałem dołożyć tylko w jednym celu, dla lepszego mentalnego samopoczucia (zawsze to miało wpływ u mnie)))
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
...


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-09-06 18:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
_GANGSTA_
lasican1
_GANGSTA_
ziki2000
F1.08
lodzianin1
Hmg powinno być podstawą do hcg


Rozwin prosze. Czemu?


dla mnie hmg lepsze niz hcg jeżeli chodzi własnie o poprawę wyników nasienia, problem taki że tylko androchem ma undera a z apteki troche wychodzi kuracja która musi trwać przeważnie parę miesięcy



Jak nazwa apteczna hmg jaki koszt masz jakies rozeznanie??


Menopur
Bez refundacji ceny 800-1300


Mam chody na refundacje,musze zobaczyc jak bedzie to wygladac cenowo.Taka kwota mam rozumiec na miesiac hmg??Undery jaki przediał cenowy??


Na to refundacji facet nie dostanie
To lek na NFZ dla kobiet jak już :)
Ja chyba z 3tys miesięcznie zostawiałem w aptece na to

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
I jak się sprawdziło? Bo tych co znam i stosowali bardzo chwalili

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ma ktoś może domowego wioślarza i może napisać, czy koło zamachowe 6-8kg jest w stanie zmęczyć człowieka, czy idzie się zamachać na śmierć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Ja mam rowerek który służy do suszenia ciuchów %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699702
Ja też
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium