SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Panowie , takie równanie : Mam 39 lat. Od 28 roku życia jestem na bombie i nie stosowałem HCG. Zacząłem je stosować dopiero w obecnym czasie. Z chęci dbania o zdrowie przed okresem starzenia się. I jestem z 45 latką która wygląda extra. Ma dorosłe dzieci. I teraz , jaka jest szansa jej zajścia w ciążę podczas mojego stosowania HCG ( 300iu co 3 dni ) będąc na 650mg testa solo ? Dodam że nie chcemy mieć dzieci. Nie chcemy jej również faszerować jej antykoncepcją. Z tego co czytam o szansach w jej wieku i mojej na bombie to chyba ... nikłe ?



Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2023-02-12 18:01:26

Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2023-02-12 18:02:17

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zbadaj się i będziesz wiedział, bo jak dla mnie losowanie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Siewca Wiatru
Panowie , takie równanie : Mam 39 lat. Od 28 roku życia jestem na bombie i nie stosowałem HCG. Zacząłem je stosować dopiero w obecnym czasie. Z chęci dbania o zdrowie przed okresem starzenia się. I jestem z 45 latką która wygląda extra. Ma dorosłe dzieci. I teraz , jaka jest szansa jej zajścia w ciążę podczas mojego stosowania HCG ( 300iu co 3 dni ) będąc na 650mg testa solo ? Dodam że nie chcemy mieć dzieci. Nie chcemy jej również faszerować jej antykoncepcją. Z tego co czytam o szansach w jej wieku i mojej na bombie to chyba ... nikłe ?




Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2023-02-12 18:01:26

Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2023-02-12 18:02:17


W takiej sytuacji lepiej badanie zrobić. Jak polecił . PsychoDad

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
A może być tak, że teraz wyjdzie że się jest bezpłodnym a np po pół roku będąc dalej na bombie samo się naprawi czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
metadon
A może być tak, że teraz wyjdzie że się jest bezpłodnym a np po pół roku będąc dalej na bombie samo się naprawi czy raczej nie?


Ciężkie pytanie.. HCG leci ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Siewca Wiatru
Panowie , takie równanie : Mam 39 lat. Od 28 roku życia jestem na bombie i nie stosowałem HCG. Zacząłem je stosować dopiero w obecnym czasie. Z chęci dbania o zdrowie przed okresem starzenia się. I jestem z 45 latką która wygląda extra. Ma dorosłe dzieci. I teraz , jaka jest szansa jej zajścia w ciążę podczas mojego stosowania HCG ( 300iu co 3 dni ) będąc na 650mg testa solo ? Dodam że nie chcemy mieć dzieci. Nie chcemy jej również faszerować jej antykoncepcją. Z tego co czytam o szansach w jej wieku i mojej na bombie to chyba ... nikłe ?



Zmieniony przez - Siewca Wiatru w dniu 2023-02-12 18:02:17



Spirala niehormonalna i śpicie spokojnie ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Czytając sobie opisy w trakcie bomby i bez hcg mamy odcięte lh / fsh. A nasze pleminki pp prostu się nie ruszają. Albo są strasznie ospałe. Pytanie tylko jak to wygląda podczas stosowania HCG które jednak odpala nam oś podwzgórze i przysadkę którą jednocześnie gasimy. Szkoda że nie ma badań na koksiarzach. To że myszy coś odpali nie oznacza że u mnie będzie tak samo. Często spotykam się ze stwierdzeniem że po tylu latach bez HCG raczej jestem na tyle uszkodzony że już nigdy sam się nie odpalę.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Michass90
metadon
A może być tak, że teraz wyjdzie że się jest bezpłodnym a np po pół roku będąc dalej na bombie samo się naprawi czy raczej nie?


Ciężkie pytanie.. HCG leci ?

Od prawie 2 lat nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
metadon
Michass90
metadon
A może być tak, że teraz wyjdzie że się jest bezpłodnym a np po pół roku będąc dalej na bombie samo się naprawi czy raczej nie?


Ciężkie pytanie.. HCG leci ?

Od prawie 2 lat nie



A teść ile czasu leci ? . HCG powinno byc

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
.


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2023-02-13 01:25:17

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium