SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
I robi bajzel w hormonach takim postępowaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170790
lordknaga
Harold
Dokładnie
Ja zawsze mam że sobą a latam dużo
Na 50 lotów raz mi się zapytał typ w Niemczech co to jest mu powiedziałem że testosteron bo mam hypoogonadyzm wtorny i się leczę. Grzecznie odłożył do kosmetyczki.



niemiaszki i skandi to jedyne kraje w eu, ktore sie czesto sraja o takie rzeczy.


No nie, ja mam wyrok w Słowenii za posiadanie dwóch otwartych w połowie opróżnionych flakonow, testa i primy, zj** nie umiał zrozumieć że to na własny użytek co zresztą golym okiem było widać, tam saa traktowane są na równi z twardymi dragami, zakazane, zabronione,
byłem w drodze na Chorwację załadowany pod sufit torbami w których nie znalazł nic więcej i dalej niczego to nie zmieniło w jego toku rozumowania
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Wiad
Harold
Jasne, ze każdy inaczej ale mówimy o drobnych różnicach.
Trt z zalozenia ma nasladowac naturalny cykl hormonalny. Tak , badałem się kilkadziesiąt razy , byłem na trt 3 lata u emdo który prowadził tysiące ludzi. U nas trt to coś normalnego dla każdego.
Widać, że wyrosłes na polskiej szkole endo. Bij enan co 14 dni , życzę powodzenia.



Gdyby różnice w metabolizowaniu testosteronu były "drobne" to w ogóle nikt by się nie badał. Pomyśl logicznie.
TRT nie naśladuje "naturalnego cyklu hormonalnego". Póki co nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć. Już bliższy byłbyś prawdy, gdybyś napisał, iż podawanie insuliny to naśladownictwo naturalnych procesów jej wydzielania.
Kilkadziesiąt badań na 36 miesięcy? Musiałeś mieć jakieś poważne zaburzenia. Jedno badanie na 1-1,5 mc wychodzi statystycznie. W przypadku TRT wystarczy badanie na 4-6 mcy. Przy ustalaniu dawki trochę częściej.
Lekarz prowadzący tysiące ludzi... hmmm... I każdy z tych tysięcy przychodzi co miesiąc z badaniami do interpretacji?

Nie stwierdziłem, że biję enan co 14 dni. Stwierdziłem, że znam gościa, który bije wówczas, gdy poziom spada poniżej wartości, z której czerpie profity.



Zmieniony przez - Wiad w dniu 2023-06-09 10:46:58


Ten Twój kolega kolegi to musi być jakiś przekocur. Nie dość że wyczuwa "poziom z którego czerpie profity" to jeszcze nie ma huśtawki hormonalnej. Wiadomo że wyczuwa to bez badań bo piszesz że na trt badania co 4-5 miesięcy.

Ciągle licze że zostaniesz tym moderatorem. Naprawde musi być jakaś ideologiczna przeciwwaga dla utartych schematów prezentowanych na tym forum. Jakieś nieszablonowe podejście, coś nowego, czasami śmiesznego. Nie ma lepszej kandydatury niż Twoja.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Wiad
Harold
Jasne, ze każdy inaczej ale mówimy o drobnych różnicach.
Trt z zalozenia ma nasladowac naturalny cykl hormonalny. Tak , badałem się kilkadziesiąt razy , byłem na trt 3 lata u emdo który prowadził tysiące ludzi. U nas trt to coś normalnego dla każdego.
Widać, że wyrosłes na polskiej szkole endo. Bij enan co 14 dni , życzę powodzenia.



Gdyby różnice w metabolizowaniu testosteronu były "drobne" to w ogóle nikt by się nie badał. Pomyśl logicznie.
TRT nie naśladuje "naturalnego cyklu hormonalnego". Póki co nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć. Już bliższy byłbyś prawdy, gdybyś napisał, iż podawanie insuliny to naśladownictwo naturalnych procesów jej wydzielania.
Kilkadziesiąt badań na 36 miesięcy? Musiałeś mieć jakieś poważne zaburzenia. Jedno badanie na 1-1,5 mc wychodzi statystycznie. W przypadku TRT wystarczy badanie na 4-6 mcy. Przy ustalaniu dawki trochę częściej.
Lekarz prowadzący tysiące ludzi... hmmm... I każdy z tych tysięcy przychodzi co miesiąc z badaniami do interpretacji?

Nie stwierdziłem, że biję enan co 14 dni. Stwierdziłem, że znam gościa, który bije wówczas, gdy poziom spada poniżej wartości, z której czerpie profity.



Zmieniony przez - Wiad w dniu 2023-06-09 10:46:58


Cały czas polska szkoła
Trt ma naśladować w jak największym stopniu normalny cykl hormonalny. Chodzi o stabilne stężenie, brak waham w sywzenuu testa i estro co przeklada się na dobre samopoczucie. O to w tym chodzi. Ty wyjeżdżasz, że ktoś bil 100 mg i w 10 dniu miał trochę testa. Tak właśnie myślą w Polsce większość endo. Możesz sobie poczytać różne przygody tutaj z forum choćby. Co do reszty bez komentarza , co w tym dziwnego , że miałem badania co miesiąc ?
Bil testa co 14 dni , już Ci pisałem powodzenia.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Arkus P
lordknaga
Harold
Dokładnie
Ja zawsze mam że sobą a latam dużo
Na 50 lotów raz mi się zapytał typ w Niemczech co to jest mu powiedziałem że testosteron bo mam hypoogonadyzm wtorny i się leczę. Grzecznie odłożył do kosmetyczki.



niemiaszki i skandi to jedyne kraje w eu, ktore sie czesto sraja o takie rzeczy.


No nie, ja mam wyrok w Słowenii za posiadanie dwóch otwartych w połowie opróżnionych flakonow, testa i primy, zj** nie umiał zrozumieć że to na własny użytek co zresztą golym okiem było widać, tam saa traktowane są na równi z twardymi dragami, zakazane, zabronione,
byłem w drodze na Chorwację załadowany pod sufit torbami w których nie znalazł nic więcej i dalej niczego to nie zmieniło w jego toku rozumowania


Faktycznie pisałeś o tym kiedyś
Poj**any kraj
Trzeba omijać

Jaki za to wyrok dali ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kuźwa, grubo. Właśnie miałem pytać jak to wygląda na granicach. A w ogóle jak do tego doszli w zapakowanym po sufit aucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
Takie pytanie do was jak sie zmienił system koksowania w przeciągu ostatnich 20 lat w Polsce

kiedys standard cykl 1-6 meta 1-8 oma

nikt nie robił badan na estradiol proloktanyne a HCG to był rarytas ,

teraz co widze to z cyklu nie schodzą nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Dokładnie kiedyś też nie było internetu nikt o tym nie pisał jakieś 20 lat temu ponad nikt nie robił jakiś badan i ludzie brali tylko mete i omke a dziś to już gałąź medycyny :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
taaaa nie było neta okej

to co z św pamieci panem Daszkiewiczem

przecież jego sylwetka to zamiata 90% forum SFD

1-12 test prolo
1-6 meta
7-12 winstrol

jakie przemyślenia ?



Zmieniony przez - hewehmunja w dniu 2023-06-09 15:10:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium