SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
parej
LDL
Ja odstawił exe, poczekał jak będzie z estro przy teście i masterze i potem dodał IA

Czyli nawet jak przy test 525 i npp 525 brałem pół e3d, to przy test 525 i master 350 mogłoby być bez IA nawet dobrze?


Musisz zobaczyć zbadać się i będziesz wiedział jak u Ciebie to wygląda. To że u kogoś tak master i test działa nie oznacza że u Ciebie nie bedzie potrzebne IA , każdy z nas jest inny i inaczej reaguję.

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
parej
LDL
Ja odstawił exe, poczekał jak będzie z estro przy teście i masterze i potem dodał IA

Czyli nawet jak przy test 525 i npp 525 brałem pół e3d, to przy test 525 i master 350 mogłoby być bez IA nawet dobrze?


ciężko powiedzieć wyjdzie w praniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Czyli lepiej nie trzymać takiej samej dawki eksemestanu do tych obu cykli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
robisz badania i będziesz wiedział na czym stoisz bez sensu gdybać
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Master to nie AI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany,
ktoś brał z was tritace? Mam teraz ciśnienie 140/160 na 90. Lekarz dał mi tritace ale czuje się jakby ktoś mnie pierdyknął w łeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
IneTheEnd
Pany,
ktoś brał z was tritace? Mam teraz ciśnienie 140/160 na 90. Lekarz dał mi tritace ale czuje się jakby ktoś mnie pierdyknął w łeb.


Tritace typowy na nadciśnienie tętnicze.. inhibitor ace . Chociaz ja miałem problemy z pulsem i to bardzo bo puls u mnie normalka byl 140-160 a ograniczyłem wegle i jest 80-100 . A co do ciśnienia to jak bylem w cięższym stanie to mając 210na 140 normlanie sie czułem i gdybym nie zmierzył cisnienia to nawet bym nie wiedzial o tym :) . Także to sprawa indywidualna moze tak reagujesz na lek ? Pomaga on cos ? Jesli nie to do lekarza i niech zmienia lek nie każdemu Inhibitory ACE służą

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 515
Cześć koledzy mam dwa pytania.

Jeśli w poniedziałek zacząłem bić propa to w piątek będę mieć wiarygodny wynik stężenia estro?
Kiedy ponownie zbadać estro, jeśli moim ewentualnym IA będzie exe i nie będę stosować dawki uderzeniowej? Tylko od razu lecę dla przykładu 6,25 e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Vizun
Master to nie AI.


Nie , ale jest w stanie trzymać w ryzach. Ja osobiście przy test + Master nie stosuję AI. Więc jak zmieniłeś środki i masz tak samo jak ja i przedmówca to nie dziw się że przy estro w dole masz złe samopoczucie.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Siewca Wiatru
Vizun
Master to nie AI.


Nie , ale jest w stanie trzymać w ryzach. Ja osobiście przy test + Master nie stosuję AI. Więc jak zmieniłeś środki i masz tak samo jak ja i przedmówca to nie dziw się że przy estro w dole masz złe samopoczucie.



Ja stosuje na redu master i propa i mimo wszystko estro i tak szybuje do gory,wiec stosuje ia.Kwestia mocno indywidualna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium