SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Przemku wiesz... Żebyś nam tutaj nagle nie je**ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
A co ma LDL do HDL'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Test 525mg i NPP 525mg - masa. Początek redukcji (nadal sporo kalorii, raptem 600-800 mniej niż w szczycie masy) i przejście na Test 525mg i Masteron 350mg. A dawka eksemestanu ta sama (połówka co 3 dni). Samopoczucie na test i npp okej, a na test+masteron tragedia.
Pytanie: czy dawka eksemestanu przy przejściu na test i masteron powinna być taka sama? Tak, wiem, sprawa indywidualna, blabla, ale jak to jest u Was - obniżacie dawkę eksemestanu np. dwukrotnie, o 66% (czyli dla niekumatych dla przykładu z e3d na e5d).


Zmieniony przez - parej w dniu 2023-07-05 12:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Może master dodatkowo Ci zbija estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ja odstawił exe, poczekał jak będzie z estro przy teście i masterze i potem dodał IA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Helionus
Vizun
acidm
Reszta jak już coś idzie na utylizację a nie na rozrost narządów. Narządy nie potrzebują się rozrastać ;)



No nie. Przeczytaj jeszcze raz. Masz wiele badań, gdzie obserwuje się wpływ rosnącej podaży białka na LBM i MM.
W badaniach gdzie sprawdza się wpływ rosnącej podaży białka na wzrost białek mięśniowych nastepuje zastój w okolicach 2,2g/kg mc, czy 2,4 nie istotne, są to wartości tego rzędu. Natomiast w badaniach gdzie ten zastój nie występuje mimo, że białko podbija się do 5g (coś kojarzę jedno takie hiszpańskie badanie, jest jeden taki naukowiec z Hiszpanii zwolennik ekstremalnych ilości białka), efekt zastoju nie występuje, ale sprawdza się jedynie BEZTŁUSZCZOWĄ MASĘ CIAŁA. Czyli wszystko poza smalcem. Skoro dajmy na to do 2,5g rosnie mięso, a potem już nie, a przy 5g nadal coś rośnie wyłączając smalec i mięso to nie jest to utylizacja. Zresztą to nawet nie jest moja hipoteza, Sowiński nie raz to powtarzał, a według mnie taki łeb do dietetyki w tym sportowej to mało kto u nas ma.


Kto stanowił grupę kontrolną w badaniu?


Badaniach.
Nie wiem nie kolekcjonuje badań. Nawet ich nie czytam bo jak pisałem nie mam śmiałości by uważać się za eksperta od ich interpretacji. Robią to mądrzejsi ode mnie m.in Sowiński a ja tylko przytaczam to co oni mówią.

Zresztą jest taki trend, że jak komuś nie pasują wyniki badań i to często powtarzających się wielokrotnie czyli jak już w xx badaniu wychodzi to samo to można mieć już naprawdę małą niepewność co do wyniku to pojawiają się głosy o tym, że doping, że zaawansowany, że kulturysta. Tak się składa że na nowicjuszach łatwo jest zauważyć zmiany i wyciągnąć wnioski bo na zaawansowany będą one 100x wolniejsze. Jeśli chodzi o dochodzenie do upadku to norma jest stosowanie pomiarów prędkości ruchu - z dużą precyzja da się obserwatorowi z zew oszacować jak daleko ćwiczacy jest od upadku. Itd


Zmieniony przez - Vizun w dniu 2023-07-05 14:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
parej
Test 525mg i NPP 525mg - masa. Początek redukcji (nadal sporo kalorii, raptem 600-800 mniej niż w szczycie masy) i przejście na Test 525mg i Masteron 350mg. A dawka eksemestanu ta sama (połówka co 3 dni). Samopoczucie na test i npp okej, a na test+masteron tragedia.
Pytanie: czy dawka eksemestanu przy przejściu na test i masteron powinna być taka sama? Tak, wiem, sprawa indywidualna, blabla, ale jak to jest u Was - obniżacie dawkę eksemestanu np. dwukrotnie, o 66% (czyli dla niekumatych dla przykładu z e3d na e5d).



Zmieniony przez - parej w dniu 2023-07-05 12:47:05

Ja np przy 500 teścia i 500 master zero IA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
LDL
Ja odstawił exe, poczekał jak będzie z estro przy teście i masterze i potem dodał IA

Czyli nawet jak przy test 525 i npp 525 brałem pół e3d, to przy test 525 i master 350 mogłoby być bez IA nawet dobrze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium