SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
hewehmunja
na tych telewizorach w siłowni powinni pokazywac tych youtuberów zamiast treningu brzucha :D taki pokoj do miesni brzucha z sziszą i kilkoma tv i kanapą i c*** nie trzeba nic sie meczyc by brzuch zrobić

Ostatnio Michał Piechoś pocisnął Kubusia co na 1 cykl wrzucił podopiecznemu 900 testa plus npp. Ale nie przebije chyba nikt tego, co doświadczył na 1 bombę Jacek Łydka. Film jest w podcaście na YT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
900 tescia i npp dobry wybór na 1 cykl nie wiem co chcesz tylko dawki podbijac co pare tyg zaczac od 250 i co 4 tyg zwiekszac o 250

Palumbo zaleca tak na 1 cykl cos w granicach 1grama testa i boldka 300mg lub mastera 300mg i tak mowi ze mozna leciec 2 lata non stop kontrolujac estrogen oraz podajac HCG ale tez nie za czesto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Patrzcie realnie na takie gadki..
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Chłopy bo badania będę robił, ft4 badscie całkowite czy wolne? Nie wiedziałem że 2 są badania i nie wiem co do pakietu wrzucić

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
modlic
hewehmunja
na tych telewizorach w siłowni powinni pokazywac tych youtuberów zamiast treningu brzucha :D taki pokoj do miesni brzucha z sziszą i kilkoma tv i kanapą i c*** nie trzeba nic sie meczyc by brzuch zrobić

Ostatnio Michał Piechoś pocisnął Kubusia co na 1 cykl wrzucił podopiecznemu 900 testa plus npp. Ale nie przebije chyba nikt tego, co doświadczył na 1 bombę Jacek Łydka. Film jest w podcaście na YT.



kubus jest znany z tego, ze first timera przed zawodami daje 1g ace week, dla goscia co wazy 80kg w formie przy przecietnym wzroscie a pozniej nawijanie makaronu na uszy,. 10mg ace ed - bo zdrowo, no i kasuje januszy po 250funa+ miesiac do tego musisz mu zaplacic characz za wejsciowe prowadzenie, jest koles ustawiony i wie jak siano robic na idiotach, to mu trzeba przyznac ale do niego tak samo jak do piechosia - jak to by mi zaplacili, zeby byc przez nich prowadzonym, to bym na 100% nie skorzystal.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Nie wiem nawet który to Kubuś ale Piechosia czasem zerknę co tam nawija to mam wrażenie ze od dłuższego czasu coś mu się zgrzało pod kopułką. Dawniej coś sensowniej mówił. Ale farmazony zawsze pieprzył. Nigdy w zyciu nie dałbym się prowadzić komuś jego pokroju. W ogóle jak na początku obserwowałem na insta kilku chłopa tak teraz poblokowałem bo więcej pajacowania jak przydatnych informacji. Może nawet jak coś wiedzą to chyba takie czasy że pajacowanie w modzie. Poza tym mam wrażenie ze ilość tematów wyczerpała się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
prz1993
Dlatego ja już dawno nic z polskiego yt nie oglądam.


I chyba słusznie.
A jesteś w stanie podpowiedzieć kogo można posłuchać z zagranicy?
Nie bardzo jestem w temacie rozeznany spoza naszego podwórka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium