SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cholerka mędrkujecie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
F1.08
krzykacz
F1.08
Martwić się takim HDL?

Cholesterol całkowity 155,0 mg/dl 150,0 — 200,0
Cholesterol HDL 25,9 mg/dl > 50
LDL cholesterol 118,9 mg/dl < 130,0
Trójglicerydy 51,1 mg/dl < 160

Można to jakoś podbić? Próbowałem różnych tłuszczy i dupa.. zawsze miałem nisko ale teraz to już bardzo nisko. Co bym nie robił, cały cholesterol u mnie zawsze nisko - nigdy w życiu nie miałem problemów ze zbyt dużym cholesterolem, nieważne co bym nie wbijał (ostatnio tren)


U niektórych taka natura, jak to ze wszystkim..
Jeśli nie ma niepokojących objawów od strony ukł.sercowo-naczyniowego to na siłe nie ma co się z tym spinać.
Jaki wiek ?


42...ale czuje sie na 35


A to dobrze
A dla pewności jak chcesz niech lek med radio przyłoży głowice po tt od dołu czy/i w jakim stopniu zwapnienia już są.
Albo nie rób nic i czuj się jeszcze lepiej
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
Naczynie krwionośne – część układu krążenia służąca do transportowania krwi przez organizm. Są trzy główne rodzaje naczyń krwionośnych: tętnice (odbierające krew z serca), włośniczki (za pośrednictwem których następuje wymiana substancji między krwią a tkankami) i żyły (przenoszące krew z powrotem do serca)[1]. Tętnice rozdzielają się na tętniczki i dalej na naczynia włosowate, które z kolei łączą się w żyłki i dalej w żyły.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To teraz sie zacznie kto jak rozumie oficjalna formulke

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja nie kumam w ogóle, więc odpadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
ja też nie dlatego wkleiłem %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja tez mam to gdzies ..naczynia mam zapchane cholesterolem to nie musze martwic sie igla bo i tak nie przebije przysciennych zwapnien
Ale chlopaki zaraz rozbiora temat na czynniki pierwsze
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Mnie się wydaje, że wszystko jasne. Każda żyła/żyłka jest naczyniem krwionośnym, więc co tu dumać. Jeśli mam objawy podania oleju do krwioobiegu to znaczy, że tam trafił. Rozkminianie od jakiego przekroju żyłka staje się żyłą, a naczynie naczynkiem to tak... tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wiad
Mnie się wydaje, że wszystko jasne. Każda żyła/żyłka jest naczyniem krwionośnym, więc co tu dumać. Jeśli mam objawy podania oleju do krwioobiegu to znaczy, że tam trafił. Rozkminianie od jakiego przekroju żyłka staje się żyłą, a naczynie naczynkiem to tak... tego.


Nosz k*urwa uwierz że jak trafisz w tętnicę to juz więcej tutaj postu nie napiszesz

Serio nie ogarniasz ?
Pigula jak robi zastrzyk według Ciebie to wkuwa sie ale aspiruje by sprawdzić czy jest w żyle czy w tętnicy jeśli ogarniasz jak to rozróżnić.

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Heh... Tak, wiem. Jak trafię w tętnicę lub serce bijąc płytko w udo to więcej postu nie napiszę. Mogę też trafić w oko. Ale wiesz co Michaś? Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się trafić w tętnicę, serce i oko bijąc płytko w udo. Wiem - szok. Kto wie - może będziesz pierwszy.

Luzu więcej. Daj link do zgonu gościa od wpompowania testu w tętnicę. Poczytam, bo na wiarę to ze mną tak średnio. Ogólnie to jestem ateistą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium