SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7307374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
A ja myślałem ze mgłe covidowa sobie wykręciłem %) Czasem zapominam danego słowa , zapominam co miałem zrobić . k***a dramat .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Niestety ale skutki uboczne są mało ciekawe
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Macie coś sprawdzonego na stłuczenia?
W drodze do pracy klasyczny telemark z lądowaniem na łokciu , zaczyna trochę puchnąc, a nie chciałbym odpuszczać treningu wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Na stłuczenia altacet dobrze się sprzedał u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Altacet, zimny oklad etc jednak najlepszy jest rozsądek i nie forsowanie takiego stawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 647 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39689
e-lite
A ja myślałem ze mgłe covidowa sobie wykręciłem %) Czasem zapominam danego słowa , zapominam co miałem zrobić . k***a dramat .

Moja kobieta mi ciśnie że mam to od białych proszków....
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
piorun65
A badales sie? Cukier, tarczyca, hormony? Badales zdolności kognitywne?

Cukier badam codziennie. Lipidy, hormony i tarczyca w przyszłym tygodniu.
Sytuacje wymagające podejmowania szybkich decyzji, stresujące, wywołują u paradoksalnie spokój i trzeźwość myślenia. Im większy stres tym większy luz i spokój. Nauczyłem się tego prz mojej "lepszej połówce" , którą takie sytuacje blokują
Jeśli to co wyżej można zaliczyć do zdolności kognitywnych, to chyba ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
jakub9658
dmq92
F1.08
dmq92
horowitz
Ponad miesiąc temu przeszedłem najpopularniejszego wirusa. Bardzo łagodnie, ale od tamtego czasu w pracy często zdarzają mi się pomyłki, "zawieszam się", ciężej mi się zorganizować.
Planuję CORTEXIN







Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-12-10 16:10:43


Cortexin i mexidol u mnie w rodzinie pomógł i mi tez. Wszyscy lecieli od siostry po babcie


Jakie dawki jakim schematem brałeś? I tak planowałem, że może na masie wezmę Cortexin bo mnie MK677 muli... ciekawy jestem, czy pomoże.


Cortexin 10-30 dni ampa ed.
(Zwykle 10 styka)

Mexidol 4 tab z rana to takie sensowne minimum. I to długo długo moim zdaniem. Z 8 tyg +


Teraz mnie oświeciliście.
Dokładnie rok temu przeszedłem, i jak sobie myślę to od tamtej pory coraz gorzej mi się właśnie myśli, podejmuje decyzje, skupia, liczy itp.
Zwalam na przemęczenie.
Dmq92 myślisz że po takim czasie takie combo mogło by pomóc?


rezonans łba byl?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
LevelPl
e-lite
A ja myślałem ze mgłe covidowa sobie wykręciłem %) Czasem zapominam danego słowa , zapominam co miałem zrobić . k***a dramat .

Moja kobieta mi ciśnie że mam to od białych proszków....


I pewnie ma sporo racji
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium