SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7393375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Ja mam genetycznie włosy w 100% po ojcu. Na głowie mega geste i mocne. Ojciec ma 60 lat gęste włosy praktycznie zero siwych. A reszta ciala ledwo co. Zarost mega dziurawy. A akurat zarost chciałbym mieć :P dlatego zastanawiam sie czy jest szansa na poprawę po tesciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 1973 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69341
Jak będziesz trzymał długo estro poniżej widełek i dolne granice to doprowadzi to do szeregu powikłań.
Posypią Ci się włosy i zrobią się cienkie i zadkie, będziesz narażony na kontuzje- ból stawów , ścięgien i zapomnij o dobrym treningu i w końcu dojdzie do zerwań i naderwań mięśni, ścięgien ( popatrz na zawodników co trzymają cały rok forme i nisko estro) więcej po pewnym czasie się leczą niż trenują:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28696
koniak91
Czy długotrwałe trzymanie E2 poniżej jego biologicznej normy doprowadza w jakimś stopniu do odwodnienia organizmu?


To tak nie dziala, to w ogóle tak nie działa.
E2 nisko długo to stawy Ci wysiada z powodu ograniczenia w syntezie kolagenu na przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28696
Silny androgen może przyspieszyć powstawianie cech męskich trzeciorzedowych. Takze pochodna dht, np winstrol może przyspieszyć porost włosów tam gdzie nie jest to potrzebne przy jednoczesnym wypadaniu tam gdzie wypadać nie powinny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Panowie bo już się gubię. Tydzień temu badałem poziom testa. Leciałem kilka miesięcy w dawce 140 mg week rozłożone na bicie ed. Wynik testa wyszedł ponad 13 przy normie od 8 do 23. Zwiększyłem do 210mg dalej bite ed po niecałym tygodniu wynik 40.5 przy tej samej normie. Bite cały czas codziennie w brzuch. Ta sama butla. Ktoś umie to wytłumaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Helionus
Silny androgen może przyspieszyć powstawianie cech męskich trzeciorzedowych. Takze pochodna dht, np winstrol może przyspieszyć porost włosów tam gdzie nie jest to potrzebne przy jednoczesnym wypadaniu tam gdzie wypadać nie powinny.


Zobaczymy co będzie u mnie. Oby u mnie nie było wypadania włosów z głowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
TRTforte
Panowie bo już się gubię. Tydzień temu badałem poziom testa. Leciałem kilka miesięcy w dawce 140 mg week rozłożone na bicie ed. Wynik testa wyszedł ponad 13 przy normie od 8 do 23. Zwiększyłem do 210mg dalej bite ed po niecałym tygodniu wynik 40.5 przy tej samej normie. Bite cały czas codziennie w brzuch. Ta sama butla. Ktoś umie to wytłumaczyć?


Może się skumulowało,krzesła inne hormony się zmieniły itd itp powtórz za jakiś tydzień badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
TRTforte
Panowie bo już się gubię. Tydzień temu badałem poziom testa. Leciałem kilka miesięcy w dawce 140 mg week rozłożone na bicie ed. Wynik testa wyszedł ponad 13 przy normie od 8 do 23. Zwiększyłem do 210mg dalej bite ed po niecałym tygodniu wynik 40.5 przy tej samej normie. Bite cały czas codziennie w brzuch. Ta sama butla. Ktoś umie to wytłumaczyć?


A jak hcg bijesz?

Mowilem ze to za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Harold
Mi najbardziej włosy i zarost zaczely rosnąć od GH



A mi Qurwa pieprz na czubku nosa wyskoczył od mt 2 , tez se miejsce wybrał
3

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Lux1980
Harold
Mi najbardziej włosy i zarost zaczely rosnąć od GH



A mi Qurwa pieprz na czubku nosa wyskoczył od mt 2 , tez se miejsce wybrał


A ja mam czarny sprzęt od opalania po mt2
4

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium