SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7368062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Obczaj sobie wykresy jak skacze prolaktyna w ciągu dnia. Nawet 2x wynik się może się różnić. Ostatnio rebiszewski wklejał diagramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
to raczej od tego ile jestes na nogach a nie od pory dnia, jak ktos pracuje nocki tylko to jego pora dnia to spanie a inny wtedy pracuje, albo jak polecisz do innej stefy czasowej np usa, i masz roznice 6godzin, to hormony ci przeciez nie przeskakuja ot tak dlatego najlepiej isc na czczo(z 12h bez szamy), po dobrym spaniu ,wypoczetym.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Właśnie przed chwilą robiłem takie badania : Oestradiol, Progesteron, FSH, LH en Prolactine. Powiedziałem że nie jestem na czczo. Powiedziała chwileczkę sprawdzę w specyfikacji. I powiedziała że to nie ma znaczenia przy tych badaniach.
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No tak o to chodzi. Żeby Wlasnie w takich warunkach badać. Nie mówię że rani bo rano i ch**. Naczczo nie musisz być teraz już przy większości badań bo różnice są Max do 10 procent





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-22 15:03:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Ze strony labu: "Próbkę pobierać o 7.00 – 10.00 rano (możliwie wcześnie); w przypadku oznaczeń seryjnych zachowywać stała porę pobrania; podczas pobrania krwi minimalizować wpływ stresu u pacjenta; nie pobierać krwi po wysiłku fizycznym (np. biegu)". Jak MUSISZ brać na oko, to ja dałbym ćwiartkę caba/week i czekał na możliwość zrobienia badań.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja w sr trafilem na kompetetna babke jak robilem pare badan. Cukier chciale pozadnie zbadac, to odrazu powiedziala ze nie bo gume zuje. Prlolke sie zapytala o ktorej wstalem, bo najpozniej do 2h od przebudzenia.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
No i to jest dobre podejscie a nie gadanie od godz takiej do srakiej.. Tylko ile na nogach jestes a szkoda ze tak ciezko trafic na takie kompetentne osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
i wez tu badania rob jak 5 postow i kazdy co innego mowi ja zawsze robilem na czczo z rana po spaniu, tak z 1-2h, zalezy ile sie ogarnialem i ile pks jechal odemnie z wiochy, nigdy nic nie kombinowalem i nigdy jakis komplikacji albo lewych(chyba), wynikow przez to nie mialem.

ps. pamietam wlasnie w medikusie, bodajze przy kortyzolu bylo podane, ze inne wyniki wychodza w pozniejszych godzinach a spytalem babki, ze robie cale zycie nocki i dla mnie 16 to jest poranek, to co wtedy? odpowiedzi nie dostalem


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 22/02/2019 15:56:41
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Tak jak piszesz. Głównie chodzi o to,żeby być wypoczętym/wyspanym przed prolką. I żeby nikt cię nie zdąrzył wkoorvić przed dojściem do labu


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-02-22 16:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Żubroń
Tak jak piszesz. Głównie chodzi o to,żeby być wypoczętym/wyspanym przed prolką. I żeby nikt cię nie zdąrzył wkoorvić przed dojściem do labu



Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-02-22 16:21:14


Teleportowac sie?!? Mnie to interesuje jakie to tak na prawde odchyly moga byc.... Albo taka prl jak sie w nocy pofikalo.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium